Domů » Bleskovky » iOS 10, watchOS 3 a macOS Sierra: Podívejte se na záznam včerejší keynote

iOS 10, watchOS 3 a macOS Sierra: Podívejte se na záznam včerejší keynote

Apple včera na úvodní keynote vývojářské konference WWDC představil novou verzi systému iOS 10 (přehled novinek), watchOS 3, macOS Sierra & tvOS. Pokud jste z nějakého důvodu nemohli keynote sledovat online, máme pro vás záznam z celé akce, který je dostupný na webu Applu. Později by se záznam měl objevit také na YouTube kanále jablečného giganta, prozatím přikládáme „neoficiální“ video, za kterým stojí server Tech Nation.

Pokud se vám nechce obětovat hodinu svého času, máme pro vás zkrácenou 10minutovou verzi, kterou tradičně připravila redakce serveru TheVerge.com.

Apple’s WWDC 2016 keynote in 10 minutes

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).