Domů » Bleskovky » Instagram má novou funkci. Práskne vám, kdo z přátel je online

Instagram má novou funkci. Práskne vám, kdo z přátel je online

Aplikace Instagram se v posledních měsících těší extrémně vysoké popularitě a dostává stále více nových funkcí. Jednou z nich je také možnost posílání zpráv přátelům a rodině. Díky nejnovější aktualizaci bude komunikace mnohem snazší. Instagram se začíná více podobat Facebooku a začíná zobrazovat zelenou ikonku u jména uživatele, jež je právě online a aktivně používá aplikaci. 

Zelený indikátor bude možné vidět téměř všude, kde lze přijít do kontaktu se jménem daného člověka. Na příklad na hlavní stránce, v doručené poště a v seznamu přátel. V případě, že si nepřejete být viděni online, stačí přejít do nastavení a najít novou položku Stav aktivity – Zobrazit stav aktivity, kde funkci můžete vypnout.

Instagram
Cena: zdarma
‎Instagram
‎Instagram
Cena: zdarma+

Mohlo by se hodit:

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

8 komentářů

 1. Funkci jsem měl přístupnou již včera a okamžitě jsem to vypnul. Tuhle fíčuru si mohli odpustit, instagram je o fotkach a né sledování stavu přátel a komunikaci..

  • Souhlas. Dělají z toho trapnej FB nebo na ten chodí už snad jen zoufalci a když vidí, že všichni jsou na Instagramu, tak proč to nedoprasit i tam, že?

  • Páni – instagram uz davno nie je o fotkach ale hlavne instastories, instatv a chate – fotky su tak 30-40% – bohuzial obsadili to pubescenti a celebrity

  • Díky za info – možnost vypnout aktivitu už v nastavení také vidím, kolegovi jsem text poupravil :-)

  • Přesně tak

 2. No nevím pánové, ale tato funkce je tam už teda pěkně dlouho. Nevím od jakého data, ale půl roku minimálně.

 3. otravnejšie ako fejsbuk

 4. Co se to s instagramem děje, je to další ksichtbook.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).