Domů » Bleskovky » Instagram má novou funkci. Práskne vám, kdo z přátel je online

Instagram má novou funkci. Práskne vám, kdo z přátel je online

Aplikace Instagram se v posledních měsících těší extrémně vysoké popularitě a dostává stále více nových funkcí. Jednou z nich je také možnost posílání zpráv přátelům a rodině. Díky nejnovější aktualizaci bude komunikace mnohem snazší. Instagram se začíná více podobat Facebooku a začíná zobrazovat zelenou ikonku u jména uživatele, jež je právě online a aktivně používá aplikaci. 

Zelený indikátor bude možné vidět téměř všude, kde lze přijít do kontaktu se jménem daného člověka. Na příklad na hlavní stránce, v doručené poště a v seznamu přátel. V případě, že si nepřejete být viděni online, stačí přejít do nastavení a najít novou položku Stav aktivity – Zobrazit stav aktivity, kde funkci můžete vypnout.

Instagram
Cena: zdarma
‎Instagram
‎Instagram
Cena: zdarma+

Mohlo by se hodit:

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

8 komentářů

  1. Funkci jsem měl přístupnou již včera a okamžitě jsem to vypnul. Tuhle fíčuru si mohli odpustit, instagram je o fotkach a né sledování stavu přátel a komunikaci..

  2. No nevím pánové, ale tato funkce je tam už teda pěkně dlouho. Nevím od jakého data, ale půl roku minimálně.

  3. otravnejšie ako fejsbuk

  4. Co se to s instagramem děje, je to další ksichtbook.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).