Domů » Bleskovky » Huawei Watch konečně dostávají aktualizaci na Android Wear 2

Huawei Watch konečně dostávají aktualizaci na Android Wear 2

Druhá generace platformy Android Wear byla uvedena na trh počátkem letošního března, její adopce však probíhá velmi pomalu; mimo jiné i kvůli chybě, která byla na poslední chvíli objevena. Nyní se již zdá být vše vyřešeno a aktualizace hodinek se tak může naplno rozeběhnout. Nyní dostává update první generace Huawei Watch z roku 2015.

Huawei Watch: Nejhezčí chytré hodinky s Android Wear? (videorecenze)

Aktualizace je dostupná formou OTA, podle některých uživatelů sítě Reddit je nutné u hodinek vypnout Bluetooth, připojit se k Wi-Fi a opakovaně zkoušet mačkat modré tlačítko v nastavení – systém – o systému – aktualizace. Uživatelé, kteří dosud používali Android Wear 2.0 preview, se musí připravit na tovární nastavení hodinek, a tím i ztrátu dat. Jaké jsou novinky v Android Wear 2.0, se můžete dočíst v našem starším článku.

Android Wear 2.0: Největší update v historii přinese nezávislost na smartphonu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Funguje po aktualizaci na Android Wear 2 při odpovědi například na sms (hangouts) odpověď zadat hlasem česky nebo umí jen zadání hlasem angličtinu? Případně ví někdo jak na Android Wear 2 dostat možnost zadávat hlasem česky odpovědi?

  2. Prosim vas kdy bude konecne spusten android wear 2 dekuji. FB wilis bike

  3. Hmm … me porad hodinky hlasi ze jsou ‚up to date‘ :-/

  4. Update už mám na LG a opravdu není o co stát… Zabugované, pomalé, neintuitivní…

  5. Ty Huawei Watch bych si měl pořídit k mému novému P9 Lite 2017, myslím, že by se to celkem rýmovalo :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).