Domů » Bleskovky » Huawei v pozvánce na MWC ukazuje chystaný ohebný smartphone

Huawei v pozvánce na MWC ukazuje chystaný ohebný smartphone

Šéf Huawei před nedávnem čínským médiím prozradil, že jeho firma na veletrh MWC přiveze ohebný telefon, který navíc přinese podporu sítí 5G. Tento fakt nyní čínská společnost stvrzuje ve své oficiální pozvánce.

Na ní je vidět boční strana chystaného telefonu, zjevně se tak můžeme těšit na zařízení s ohebným displejem na vnější straně. Tím pro Huawei odpadá problém řešení zachování nutného rádiusu v místě ohybu, na druhou stranu displej na vnější straně bude vždy v kontaktu se světem. Jsme tak velmi zvědaví, jakým způsobem se jeho povrch podaří uchránit před škrábanci. Otázkou také zůstává, zda jsou v Huawei připraveni telefon poslat na trh, nebo ukáží pouze technologické demo s popiskem „coming soon“. Tisková konference Huawei se odehraje 24. února ve 14:00.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).