Domů » Bleskovky » Huawei unikl plán produktů pro příští rok. Na jaké smartphony se můžeme těšit?

Huawei unikl plán produktů pro příští rok. Na jaké smartphony se můžeme těšit?

Společnost Huawei má za sebou velmi povedený rok, ve kterém přivedla na svět spoustu působivých zařízení, a to jak pod vlastním praporem, tak s logem své podznačky Honor. Příští rok by měl být neméně zajímavý, vesměs bude v podání čínské firmy kopírovat ten letošní. Na jaké produkty se můžeme těšit, odhaluje uniklý plán z prezentace Huawei.

V prvním kvartále bychom se měli dočkat rozšíření prodeje modelů Mate 10 Pro a 10 Lite na nové trhy, představeny by měly být navíc dva smarphony značky Huawei s kódovými označeními Maya a Salina. Přijít by měl i jedem smartphone značky Honor, nový náramek A2 Band a také samostatná 360° kamera.

V druhém čtvrtletí by se měla na trh podívat nová generace série P, tvořená třemi modely – Huawei P11, P11 Plus a P11 Lite. Některé zdroje uvádějí, že Huawei u nich nakonec vsadí na jméno P20. Kromě nich bychom se měli dočkat dalšího smartphonu Honor.

Huawei P11 si má odbýt premiéru v prvním kvartále příštího roku

Jeden z Honorů by ostatně měl přijít i ve třetím kvartále, který jinak nemá přinést žádné další zařízení.

Veselo bude tradičně ve čtvrtém čtvrtletí, kdy má dorazit nová řada Mate tvořená modely Mate Pro a Mate Lite. I ke sklonku roku má být představen nový Honor.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Kdyby se raději starali o aktualizaci svých starších modelů…ale ne, na to serou…

  2. Ja mam na Mate 9 Android 8, takže zrovna Huawei mohu za aktualizace pochválit…

  3. Ještě že jsem si přečetl vás článek, ono by asi nikoho nenapadlo že po P10 by mohl Huawei představit v příštím roce P11. Jen tak dál!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).