Domů » Bleskovky » Huawei P11 si má odbýt premiéru v prvním kvartále příštího roku

Huawei P11 si má odbýt premiéru v prvním kvartále příštího roku

Veletrh MWC by mohl příští rok přinést několik zajímavých smartphonů. V Barceloně by měly mít premiéru Samsungy Galaxy S9 a S9+ a podle posledních informací zde bude nejspíše představen i Huawei P11. Nedávno označil jeden z manažerů Huawei tento termín za vysoce pravděpodobný, jiný zase na akci v Německu potvrdil, že se tak rozhodně stane v prvním čtvrtletí příštího roku.

O Huawei P11 se v poslední době vyrojila spousta spekulací, podle nichž by měl tento telefon podobně jako iPhone X vyříznutý displej při horní straně, a zbrusu nový tříčočkový fotoaparát schopný tvořit 40Mpx snímky s až 5násobným hybridním zoomem.

Huawei P11 s revolučním 3čočkovým fotoaparátem? Evleaks naznačuje parametry z říše snů

Pokud se tyto spekulace potvrdí, dočkáme se od Huawei velkého mezigeneračního skoku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).