Domů » Bleskovky » Huawei P11 s revolučním 3čočkovým fotoaparátem? Evleaks naznačuje parametry z říše snů

Huawei P11 s revolučním 3čočkovým fotoaparátem? Evleaks naznačuje parametry z říše snů

Společnost Huawei udělala ve vývoji svých fotoaparátů ohromný pokrok, a ne nadarmo se smartphone Mate 10 Pro umístil v žebříčku DxOMark na druhém místě společně s iPhonem X. Svůj díl na tom nese spolupráce se společností Leica, která má pokračovat i u budoucích modelů. Evleaks nyní dostal do rukou plakáty pocházející údajně od agentury, která pro Huawei vytváří propagační materiály, podle nich se máme v příštím roce rozhodně na co těšit.

Plakáty propagují zařízení spadající do řady Huawei PCE, mezi které by se mohl zařadit i chystaný smartphone P11. Podle plakátů nebudeme s těmito zařízeními fotografie pořizovat, ale vytvářet. K tomu má sloužit kombinace softwaru, umělé inteligence a v neposlední řadě působivého hardwaru.

Hlavní fotoaparát mají tvořit rovnou tři čočky a nové senzory, díky nimž má telefon pořizovat naprosto jasné snímky za jakékoliv situace. Díky kombinaci více čoček má být umožněn až 5násobný hybridní zoom, výsledné fotografie mají mít rozlišení až 40 Mpx. Kvalitu fotografií má také zvednout umělá inteligence, která automaticky rozpozná druh snímané scény a přizpůsobí má nastavení fotoaparátu.

Zahanbit se nemá ani selfie kamerka, která má nabídnout rozlišení snímků 24 Mpx a ostré detaily i v podmínkách s nízkou hladinou okolního světla.

Bohužel zatím nelze 100% potvrdit, zda Huawei P11 skutečně takové fotoaparáty dostane, důvěryhodnost však této zprávě dodává fakt, že tyto materiály již byly z původního zdroje staženy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments