Domů » Bleskovky » Huawei propaguje příchod P20. Před obchody Applu a Samsungu parkuje auta s billboardy

Huawei propaguje příchod P20. Před obchody Applu a Samsungu parkuje auta s billboardy

Společnost Huawei příští úterý představí nové vlajkové smartphony P20 a P20 Pro. Bude se jednat o velmi dobře vybavená zařízení, snažící se vzít vítr z plachet konkurenci, která se v žebříčku globálních prodejů nachází nad Huawei, tedy firmám Samsung a Apple. S nimi nyní Huawei vede ve Velké Británii marketingovou bitvu.

Čínský gigant propaguje příchod svých nových vlajkových smartphonů mimo jiné prostřednictvím nákladních automobilů nesoucích billboard s nápisem „Počkejte, přichází renesance v mobilní fotografii“. Tyto automobily korzují Londýnem, ovšem pravidelně a velmi často bývají viděny, jak parkují před Apple Story a prodejnami Samsungu. Kromě toho Huawei se v blízkosti těchto prodejen nachází stejný marketingový nápis namalovaný na chodníky.

Huawei ve své marketingové kampani láká především na vylepšené fotoaparáty chystaných smartphonů, model P20 Pro dokonce dostane hlavní fotoaparát o třech čočkách, přičemž hlavní barevný snímač má mít rozlišení 40 Mpx.

Huawei P20 Pro se odhaluje: tři fotoaparáty, 40Mpx senzor a certifikace Leica

Huawei také na plakátech zvýrazňuje písmenka AI, což znamená, že chystané telefony se budou kromě fotografie zaměřovat i na umělou inteligenci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Huawei byl podle mého názoru zajímavý možná tak v době P9 Lite. Dneska je to jen další neoriginální předražená placka. Ale je pravda, že Mate řada ještě ujde.

    • Jak jsem psal před dvěma roky, prakticky komplet Android musí zdražit o 20%, nemá smysl dělat věci zadara. Huawei po dobytí pozic chce být ziskový, logicky.

    • No jo, ale co pak bude s tebou? Kdyz i cinske lowendy si dovolis jenom z bazaru?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).