Domů » Bleskovky » Huawei propaguje příchod P20. Před obchody Applu a Samsungu parkuje auta s billboardy

Huawei propaguje příchod P20. Před obchody Applu a Samsungu parkuje auta s billboardy

Společnost Huawei příští úterý představí nové vlajkové smartphony P20 a P20 Pro. Bude se jednat o velmi dobře vybavená zařízení, snažící se vzít vítr z plachet konkurenci, která se v žebříčku globálních prodejů nachází nad Huawei, tedy firmám Samsung a Apple. S nimi nyní Huawei vede ve Velké Británii marketingovou bitvu.

Čínský gigant propaguje příchod svých nových vlajkových smartphonů mimo jiné prostřednictvím nákladních automobilů nesoucích billboard s nápisem „Počkejte, přichází renesance v mobilní fotografii“. Tyto automobily korzují Londýnem, ovšem pravidelně a velmi často bývají viděny, jak parkují před Apple Story a prodejnami Samsungu. Kromě toho Huawei se v blízkosti těchto prodejen nachází stejný marketingový nápis namalovaný na chodníky.

Huawei ve své marketingové kampani láká především na vylepšené fotoaparáty chystaných smartphonů, model P20 Pro dokonce dostane hlavní fotoaparát o třech čočkách, přičemž hlavní barevný snímač má mít rozlišení 40 Mpx.

Huawei P20 Pro se odhaluje: tři fotoaparáty, 40Mpx senzor a certifikace Leica

Huawei také na plakátech zvýrazňuje písmenka AI, což znamená, že chystané telefony se budou kromě fotografie zaměřovat i na umělou inteligenci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments