Domů » Bleskovky » Huawei příští týden představí nový vlajkový telefon. Má být zcela bezrámečkový

Huawei příští týden představí nový vlajkový telefon. Má být zcela bezrámečkový

Huawei už má premiéru svých podzimních vlajkových modelů řady Mate 30 za sebou, ovšem zdá se, že ještě chystá nějaké nečekané překvapení. Už příští týden Huawei v Paříži uspořádá tiskovou konferenci, na kterou láká následující upoutávkou.

huawei pozvanka

Plakátu dominuje silueta smartphonu, která má navodit dojem zařízení s displejem zcela bez rámečků. Skrze pravý horní roh prosvítá světelný bod, což patrně znamená umístění selfie kamerky do otvoru v displeji; odvážné hlasy dokonce hovoří o poddisplejové selfie kamerce, o které se poprvé zmínil čestný prezident Huawei letos v červnu.


Hotový telefon nebo pouze prototyp?

Obrázek doplňuje text „Přichází nová řada chytrých telefonů“, takže bychom se mohli dočkat zbrusu nového zařízení. Chystaný telefon by měl pohánět vlajkový čipset Kirin 990, pokud se ale dočkáme pouze odhalení prototypu učeného do masové výroby až v příštím roce, může jej ve výsledku pohánět modernější 5nm Kirin 1000.

Ať se bude jednat o nový telefon nebo prototyp, dá se počítat s tím, že jej nebude pohánět Android doplněný o služby Google, ale pouze jeho AOSP varianta.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mesiáš
Anonym
Mesiáš

Blbečku těšíme 😂

skacelp
Anonym
skacelp

Hezká, trefná a reálná odpověď na předchozí příspěvek.

Carda
Anonym
Carda

A co? Koupíš? no jo já Zapoměl tam nebudou Google služby tak že nepoužitá nudle.

Martin123
Uživatel
Martin123

Prostě idio.t

Carda
Anonym
Carda

tak do toho pořiď něco z toho co sem Huawei nedotáhl a dej důkaz jak ten systém zprovozníš aby jsi na tom mohl fungovat jako normálně.

cosworth
Uživatel
cosworth

cardarda nam je uplne u pr*dele jakej je tvuj uverovej strop u homecreditu

Carda
Anonym
Carda

No není to úvěr ale to co mám v našetřeno na účtů no a PC už mám hotový a za mobil ušetřím ranec když ne chci nudli tak nemusím utrácet.

cosworth
Uživatel
cosworth

carda no tak mas nasetreno dve slusny vejplaty a to si myslim te opravnuje k nakupu mobilu do 5tis. co zde vy demen*ti furt resite jestli je to nudle nebo neni? epl je total idi*otskej foun a kupce si taky najde

Carda
Anonym
Carda

Jestli myslíš že 100K jsou dvě 2,5k výplaty tak fajn věřím ti :D a jak jsem říkal nudloidní mobily mě netáhnou tak setřím jen tak ze chci.

Petr
Anonym
Petr

Dobry den,
Trosku jsem cekal diskuzi o telefonu ne o tom kolik kdo bere :(

Pavel
Anonym
Pavel

Tak to jsi tu špatně.

Carda
Anonym
Carda

Já s tím nezačal