Domů » Bleskovky » Huawei Mate 9 přistižen s Androidem Oreo, update by mohl přijít ještě letos

Huawei Mate 9 přistižen s Androidem Oreo, update by mohl přijít ještě letos

Společnost Huawei chystá velkou premiéru smartphonů řady Mate 10, dorazit by měly minimálně tři různě vybavené modely se skvělým hardwarem a pravděpodobně i s novým softwarem postaveným na Androidu 8.0 Oreo. Tento systém podpořený novou verzí nadstavby EMUI zamíří i na starší smartphony Huawei, mimo jiné i na loňský Mate 9.

Huawei již Oreo pro Mate 9 testuje, což dokazuje záznam z benchmarku Geekbench. Zatím nevíme, v jaké fázi testování se Huawei nachází, tipujeme však, že Mate 9 by se mohl Orea dočkat ještě letos.

Recenze Huawei Mate 9: obr se skvělou výbavou

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tohle prostě musí a je lolek vedle platformy, která funguje. To musí uznat každý :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).