Sledujte nás na YouTube

Huawei Mate 9 přistižen s Androidem Oreo, update by mohl přijít ještě letos

Společnost Huawei chystá velkou premiéru smartphonů řady Mate 10, dorazit by měly minimálně tři různě vybavené modely se skvělým hardwarem a pravděpodobně i s novým softwarem postaveným na Androidu 8.0 Oreo. Tento systém podpořený novou verzí nadstavby EMUI zamíří i na starší smartphony Huawei, mimo jiné i na loňský Mate 9.

Huawei již Oreo pro Mate 9 testuje, což dokazuje záznam z benchmarku Geekbench. Zatím nevíme, v jaké fázi testování se Huawei nachází, tipujeme však, že Mate 9 by se mohl Orea dočkat ještě letos.

Recenze Huawei Mate 9: obr se skvělou výbavou

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Tohle prostě musí a je lolek vedle platformy, která funguje. To musí uznat každý :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *