Domů » Bleskovky » Huawei Mate 20 Pro o víkendu se slevou 4 000 Kč. Zlevní i P20 Pro

Huawei Mate 20 Pro o víkendu se slevou 4 000 Kč. Zlevní i P20 Pro

Společnost Huawei si na následující víkend připravila speciální slevovou akci na vlajkové modely Mate 20 Pro (recenze) a P20 Pro(recenze). V období od 8. do 11. února (pátek až neděle) si u všech maloobchodních prodejců můžete zakoupit Huawei Mate 20 Pro za 20 990 Kč, což je sleva 4 000 Kč oproti původní ceně.

Huawei promo akce

Zlevní také Huawei P20 Pro, který pořídíte za 14 990 Kč namísto 16 990 Kč. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Huawei Mate 20 Pro: recenze

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

14 komentářů

 1. Ale prodává….jinak je to akce na víkend. Takové akce dělají velcí hráči jako je Huawei a Samsung už dlouho…..já koupil Mate 20 v předprodeji se slevou 7% -ještě 500. tedy 22750 cca. K tomu bezdrátová nabíječka a paměťová karta – dohromady v hodnotě ccca 3500,-. Takže nakonec docela dobrý.
  Chápu že si to třeba nemůžeš dovolit ani s tou slevou. Ale kvůli toho do tebe nepojedu.

 2. Asi tě zklamu, ale napsal jsi, že se neprodává. Ale ono se to prodává.
  [odkaz]

  Nabo mi snad chceš říct, že se neprodává a obchody a eshopy ten mobil mají na stránkách jen tak náhodou? :-) Takže ano, prodává se.

  K tomu nepotřebuji ekonomické vzdělání, stačí vyhledat na internetu.
  A nejsem ekonom, jsem technik.

  • Proste chce vyrobce zvednout povedomi o znacce a samozrejme i podporit prodejnost aby se prodaval jeste vice … to ale automaticky neznamena, ze jsou prodeje spatne.

  • PetrCBR: Myslím, že povědomí o značce je aktuálně na svém vrcholu ?

  • Ještě jednou, jen ukazujes že inteligence a ty není moc dobré spojení. Ne že je to skladem, ale že se u nás prodává. Prodává se v datartu, na alze, EW… Atd.

 3. Asi ten čínskej šrot nikdo nechce.

  • Tady budou praskat žily, až tu bude článek.. i na těchto stránkách.

   Ocenění „Nejlepší Smartphone“ si na MWC Barcelona 2019 převzali zástupci společnosti Huawei za model Mate 20 Pro
   Organizátoři ohodnotili Mate 20 Pro především za jeho výkon, vynikající fotoaparáty, výdrž baterie, inovativní dobíjecí řešení a design

 4. Kdo by kupoval Mate 20 pro po těch průserech s displejem,je blázen a P20 pro se zmršeným firmwarem je na tom stejně.

 5. Koukám, že už nestačí kopírovat jejich telefony, teď už musí kopírovat i jejich slevový akce :-D Huawei je fakt odpad.

 6. Nedivím se, že po těch pr*se*ech s displejema u Mate20pro a foťákem u P20pro zlevňujou… Nikdo znalej věci by si tyhle šmejdy nekoupil. Poslední kloudný modely Huawei byli s čísílkem 9…

  • To by sis nejdříve musel nějaký Mate 20 pro, nebo P20 pro vyzkoušet. Pak bys možná nepsal tyhle kraviny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).