Domů » Bleskovky » Huawei Mate 10 zná datum své premiéry. Podle pozvánky se vyplatí čekat

Huawei Mate 10 zná datum své premiéry. Podle pozvánky se vyplatí čekat

Společnost Huawei představuje tradičně na podzim své novinky řady Mate, a ani letos tomu nebude jinak. Podle oficiální pozvánky se premiéra chystaného Huawei Mate 10 odehraje v Mnichově 16. října.

Smartphone Huawei Mate 10 má dostat prémiový design a skvělou výbavu, na čelní plochu čínský výrobce využije zbrusu nový bezrámečkový EntireView Display (více informací). Chystaná novinka má být podle vyjádření vysoce postavených představitelů čínské společnosti hlavním soupeřem připravovaných iPhonů, bohužel bude mít premiéru až měsíc po nich. Podle pozvánky Huawei má být ale Mate 10 zařízení, na které se vyplatí čekat.

Huawei Mate 10 půjde tvrdě po iPhone 8, tvrdí šéf značky

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. To máte rýmu nebo si po sobě nepřečtete ani nadpis?

  2. Taky to bude loterie, kde můžete vyhrát nejpomalejší eMMC?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).