Rok 2017 patří bezrámečkovému designu, dostane jej i Huawei Mate 10

Samsung má Infinity Display, LG má Full Vision Display a Huawei bude mít EntireView Display. Čínský výrobce si tuto značku nechal zaregistrovat v souvislosti se smartphonem Mate 10, který má být podle dostupných informací představen 16. října.

Telefony Huawei zatím nejsou v zeštíhlování rámečků kolem displeje přeborníky, Mate 10 by však mohl situaci změnit. Jelikož si Huawei displeje na rozdíl od Samsungu či LG nevyrábí, spekuluje se, že použije nový 6″ panel s rozlišením 1 080 × 2 160 pixelů od Japan Display Inc.

Příští Xperie by mohly být protáhlé a bezrámečkové, naznačuje nový displej od JDI

Huawei Mate 10 má být vlajkový model pro druhou polovinu letošního roku, kromě nového zobrazovače je očekáván zcela nový 10nm čipset Kirin 970 a duální 3D fotoaparát, schopný orientace v prostoru, který má najít uplatnění v oblasti rozšířené reality. Huawei má s připravovanou novinkou ty největší ambice, podle šéfa společnosti se bude jednat o velkého konkurenta iPhonu 8.

Huawei Mate 10 půjde tvrdě po iPhone 8, tvrdí šéf značky

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Martin P (neregistrovaný)

    Trochu blbost Mate serie je celkem bezrámečková, Mate 7 77,6% STB Mate 8 78% Mate 9 77,5% takže Huawei už má slušné telefony.

  2. Marek Studnicka (neregistrovaný)

    Přeji Huawei,aby s Novým Mate 10,natřelo Apple záda-pokud se jim tento model vyvede-bude to Libová mašinka

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *