Domů » Bleskovky » Huawei Mate 10 půjde tvrdě po iPhone 8, tvrdí šéf značky

Huawei Mate 10 půjde tvrdě po iPhone 8, tvrdí šéf značky

Huawei je v současné době třetím největším výrobcem smartphonů na světě a v rostoucím trendu hodlá pokračovat. Čínská společnost už jeden milník překročila, dostala své produkty na všechny světové trhy, a jejím dalším cílem je vytvořit konkurenta pro iPhone 8.

V Severní Americe Huawei vede konkurenční boj se Samsungem a Applem, ale CEO Richard Yu pro Bloomberg řekl, že společnost připravuje smartphone, který by měl být lepší než nadcházející iPhone 8.

Huawei Mate 10 se stane novou vlajkovou lodí, která by měla být odhalena ve stejné době jako iPhone 8. „Budeme mít ještě výkonnější produkt. Mate 10 bude mít delší výdrž baterie, displej přes celou obrazovku, vyšší rychlost, lepší fotoaparát a spoustu dalších funkcí, které mohou konkurovat Applu,“ prozradil šéf Huawei.

Michaela Brázdilová

20 komentářů

 1. Pokud vím, tak Huawei se v USA neprodává, jelikož je napojené na čínskou tajnou službu.

  • Nemas spravne informace. Huawei nesmi v US dodavat infrastrukturu. Skutecnym duvodem je vsak protekcionizmus ze strany americkych uradu, ktere se snazi ochranit domaci firmy, zejmena Cisco, pred konkurenci. Tento zakaz se ovsem netyka consumer segmentu.

  • Naše BIS před Huawei taky varovala. Lidé je ale budou podporovat i tak. Cena rozhoduje …

  • Tinfoil hat mas?

 2. Tak to je hodně odvážné tvrzení… Už jsem si myslel, že doba kdy nový droid foun je označen jako iphone Killer je pryč… Vždy to byla jen velkohubá blamáž… Jak asi dopadne tento iPhone Killer? ,????

 3. Marek Studnicka

  Pokud si dá Huawei záležet a Mají na to,je opravdu možnost,že S Novým Mate 10,namlátí Applu šišku a proč Ne?Apple už není dávno středem světa a toto bude zajímavá konfrontace

  • To už udělali ne, nějaký model s tím Force Touch, cenově to bylo někde kolem iPhone. No, dva roky na to po tom neštěkne ani pes, doslova:)

 4. Tak hlavně, že bude mít displej přes celou obrazovku????

 5. Podle mne je to akorát kecy k většímu
  Předprodeji ale bude to zase pomalejší než samsung nebo apple.

 6. Podle mě to klidně můžou dokázat jestli si na něm dají záležet a Maty samsungy jsou všechny pomalý vždyť aji iphone 6s je rychlejší než galaxy s8

 7. Haha, uz vidim jak sa iPhonaci hrnu do čínskeho šmejdu

 8. 1100 euro , to je raketa :-(

 9. Kupoval jste tedy někdo iPhone z druhé ruky? Vyplatí se to? Není tam spíš riziko, že bude fungovat jen chvíli?

 10. Já mám koupený už rok a půl a funguje stále skvěle, dal jsem za něj jen polovinu pořizovací ceny, koupil jsem ho skoro jako nový.

 11. Kde jste ho koupil? Od někoho?

 12. Koupil jsem ho v Brně na Lidické z obchodu [odkaz], dostal jsem na něj záruku rok.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).