Huawei Mate 10 se u nás zřejmě prodávat nebude, jeho sourozenci však ano. Známe české ceny

Společnost Huawei představí 16. října novou řadu smartphonů Mate 10, kterou budou tvořit minimálně tři modely – Mate 10, Mate 10 Pro a Mate 10 Lite. Náš důvěryhodný zdroj nám nyní prozradil, jak to bude s prodejem těchto modelů v ČR a naznačil české ceny.

Huawei Mate 10: tato varianta se k nám údajně nepodívá

Do České republiky by se dle všeho vůbec neměl dostat základní model Mate 10, ale pouze jeho bezrámečková varianta Mate 10 Pro a pak odlehčený Mate 10 Lite, kterou si můžete prohlédnout na nově uniklém videu.

Koncová cena Mate 10 lite má být na českém trhu stanovena na 9 900 korun včetně DPH, cena Mate 10 Pro ještě stanovena nebyla, má se však pohybovat okolo 22 tisíc korun. Podle našich informací má s uvedením nových modelů také dojít k velkému snížení cen loňské generace Mate 9, a úřadující vlajkové lodě Huawei P10.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Ondra (neregistrovaný)

    Tak ať si ten bezrámečkový Mate Pro nechají. Čekám na Mate, který bude mít čtečku otisku prstů vepředu. Jinak objednávám ze zahraničí.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *