Domů » Bleskovky » Huawei Mate 10 se u nás zřejmě prodávat nebude, jeho sourozenci však ano. Známe české ceny

Huawei Mate 10 se u nás zřejmě prodávat nebude, jeho sourozenci však ano. Známe české ceny

Společnost Huawei představí 16. října novou řadu smartphonů Mate 10, kterou budou tvořit minimálně tři modely – Mate 10, Mate 10 Pro a Mate 10 Lite. Náš důvěryhodný zdroj nám nyní prozradil, jak to bude s prodejem těchto modelů v ČR a naznačil české ceny.

Huawei Mate 10: tato varianta se k nám údajně nepodívá

Do České republiky by se dle všeho vůbec neměl dostat základní model Mate 10, ale pouze jeho bezrámečková varianta Mate 10 Pro a pak odlehčený Mate 10 Lite, kterou si můžete prohlédnout na nově uniklém videu.

Huawei Mate 10 Lite leaks in video

Koncová cena Mate 10 lite má být na českém trhu stanovena na 9 900 korun včetně DPH, cena Mate 10 Pro ještě stanovena nebyla, má se však pohybovat okolo 22 tisíc korun. Podle našich informací má s uvedením nových modelů také dojít k velkému snížení cen loňské generace Mate 9, a úřadující vlajkové lodě Huawei P10.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments