Domů » Bleskovky » Huawei dnes představí P20 (Pro): buďte u toho živě nebo online

Huawei dnes představí P20 (Pro): buďte u toho živě nebo online

Už dnes odpoledne značka Huawei představí představí letošní vlajkové modely řady P20. Tisková konference proběhne v Paříži a chybět zde nebude ani naše redakce. Odpoledne tak na našem webu najdete článek s prvními dojmy a videopohled.

Huawei P20

Tradičně nebude chybět ani livestream z akce, který začne v 15:00, sledovat jej budete moci zde:

To ale není všechno – v Praze na Národní třídě ve značkové prodejně Huawei (OC Quadrio) bude probíhat lokální akce spojená se soutěží o smartphone Huawei. Na místě bude zajištěn rovněž welcome drink a drobné občerstvení. Pokud si tedy budete chtít novinky osahat na živo, budete mít dnes odpoledne skvělou možnost přímo na značkové prodejně Huawei.

Huawei P20 Pro

Harmonogram akce na prodejně:

  • 15:00 – 16:00: Live stream tiskové konference z Paříže
  • 16:15: začátek lokální akce na prodejně
  • 16:30: prezentace a odhalení nového smartphonu
  • 17:00: zahájení soutěže
  • 17:15: focení Huawei smartphonem s možností odnést si foto domů

Dalšími místy, kde si dnes odpoledne budete moci nové modely vyzkoušet, jsou rovněž Pop up store Huawei na Chodově v Praze a na Slovensku Nay Aupark v Bratislavě.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).