Domů » Bleskovky » HTC U11 Plus: nová vlajková loď připluje začátkem listopadu

HTC U11 Plus: nová vlajková loď připluje začátkem listopadu

Byť se společnost HTC nenachází v dobré kondici a již zahájila částečné přelévání své mobilní divize pod křídla Google (více informací), v byznyse s mobilními telefony nekončí a dokonce se ještě letos chystá uvést na trh novou vlajkovou loď. Podle aktuálně zveřejněné pozvánky by mohl být představen 2. listopadu v Taipei.

Písmenko U na pozvánce dává jasně tušit, že se bude jednat o dalšího zástupce vlajkové řady HTC U. V úvahu s největší pravděpodobností připadá spekulovaný model U11 Plus, který má dostat 6″ displej s poměrem stran 18:9, rozlišením 1 440 × 2 880 px a tenkými rámečky okolo. Výkon má zajišťovat čipset Qualcomm Snapdragon 835 ve spolupráci s 4 nebo 6 GB RAM, vnitřní uložiště má být nabízeno v kapacitách 64 a 128 GB.

Chybět nemá opticky stabilizovaný 12Mpx fotoaparát se světelností optiky f/1.7 a 8Mpx selfie kamerka. Potěšit má voděodolnost s certifikací IP68 a také funkce Edge Sense pro ovládání telefonu tisknutím jeho stran. Smartphone HTC U11 Plus má dorazit v černé a stříbrné barvě, představen by mohl být společně s modelem U11 Life, jehož specifikace a rendery nedávno unikly na internet.

Máme kompletní parametry HTC U11 Life. Mačkání boků chybět nebude

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Proc se proste HTC nesnazi vic prosadit stavajici vlajkovku nez chrlit jeden zbytecny mobil za druhym

  2. Právě to dělá. Nebýt obstaróžně vyhlížející čelní strany telefonu, nekoupím S8+, ale právě U11. Pokud se to změní, budu o návratu k HTC přemýšlet. Vážně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).