HTC U11 Plus: nová vlajková loď připluje začátkem listopadu

Byť se společnost HTC nenachází v dobré kondici a již zahájila částečné přelévání své mobilní divize pod křídla Google (více informací), v byznyse s mobilními telefony nekončí a dokonce se ještě letos chystá uvést na trh novou vlajkovou loď. Podle aktuálně zveřejněné pozvánky by mohl být představen 2. listopadu v Taipei.

Písmenko U na pozvánce dává jasně tušit, že se bude jednat o dalšího zástupce vlajkové řady HTC U. V úvahu s největší pravděpodobností připadá spekulovaný model U11 Plus, který má dostat 6″ displej s poměrem stran 18:9, rozlišením 1 440 × 2 880 px a tenkými rámečky okolo. Výkon má zajišťovat čipset Qualcomm Snapdragon 835 ve spolupráci s 4 nebo 6 GB RAM, vnitřní uložiště má být nabízeno v kapacitách 64 a 128 GB.

Chybět nemá opticky stabilizovaný 12Mpx fotoaparát se světelností optiky f/1.7 a 8Mpx selfie kamerka. Potěšit má voděodolnost s certifikací IP68 a také funkce Edge Sense pro ovládání telefonu tisknutím jeho stran. Smartphone HTC U11 Plus má dorazit v černé a stříbrné barvě, představen by mohl být společně s modelem U11 Life, jehož specifikace a rendery nedávno unikly na internet.

Máme kompletní parametry HTC U11 Life. Mačkání boků chybět nebude

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Kuba (neregistrovaný)

    Těším se

  2. lukass71 (neregistrovaný)

    Proc se proste HTC nesnazi vic prosadit stavajici vlajkovku nez chrlit jeden zbytecny mobil za druhym

  3. Carach (neregistrovaný)

    Právě to dělá. Nebýt obstaróžně vyhlížející čelní strany telefonu, nekoupím S8+, ale právě U11. Pokud se to změní, budu o návratu k HTC přemýšlet. Vážně.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *