Domů » Bleskovky » HTC U11 Plus dostane bezdrátové nabíjení, naznačuje oficiální upoutávka

HTC U11 Plus dostane bezdrátové nabíjení, naznačuje oficiální upoutávka

Společnost HTC má na 2. listopadu naplánovanou tiskovou konferenci, na niž dojde k představení nového smartphonu řady U. V úvahu přicházejí dva modely – odlehčený HTC U11 Life a vlajkový U11 Plus (nebo oba najednou). Nově zveřejněná oficiální upoutávka poukazuje minimálně příchod druhého jmenovaného.

Záda telefonu na obrázku totiž obsahují čtečku otisků prstů umístěnou na zádech, kam se zřejmě nastěhuje kvůli tenkému rámečku pod displejem; HTC U11 Life přitom bude mít podle uniklých renderů čtečku otisků vpředu (více informací). Co je ale zajímavější, je viditelná část cívky, která naznačuje přítomnost bezdrátového nabíjení. Zdá se, že tato technologie zažije po představení letošních iPhonů renesanci, a my doufáme, že se brzy dostane i do levnějších smartphonů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).