HTC U11 dostává aktualizaci: přidává Bluetooth 5.0 a záznam videa v 60 fps

Společnost HTC vypustila update firmwaru pro svůj aktuální vlajkový smartphone U11. Update přináší dvě novinky, které výrobce nestihl připravit k termínu zahájení prodeje, přestože hardware na ně připraven byl.

První novinkou je podpora protokolu Bluetooth ve verzi 5.0, který oproti předchozí generaci nabízí lepší dosah, propustnost a nižší spotřebu energie. Druhou novinkou je možnost záznamu Full HD videa v 60 snímcích za vteřinu. Spekulovalo se, že update přinese i nová gesta pro citlivé boky telefonu, avšak v této oblasti k žádné změně nedošlo. Poslední novinkou je balík srpnových bezpečnostních záplat. Aktualizace je distribuována skrze OTA a je vypouštěna ve vlnách, nejprve v domovině HTC na Tchajwanu.

Recenze HTC U11: můžete mě koupat i mačkat

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. thedf413 (neregistrovaný)

    Nedostává a ještě nějakou dobu nedostane

    „When Android O, the next version of the Android OS becomes available, HTC U11 owners all over the world will be able to enjoy the benefits of Bluetooth 5.0.“

    – zdroj: blog.htc.com

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *