HTC spustilo vlastní online obchod s aplikacemi pro virtuální realitu

HTC spustilo Viveport – nový obchod s aplikacemi pro virtuální realitu Vive (recenze). Obchod nabízí řadu titulů z oblasti umění, designu, módy i hudby, ale také sportovní či vzdělávací aplikace.

HTC Vive

Součástí obchodu Viveport je i program Viveport Premieres, který je zaměřen na představení nejnovějších titulů, které startují právě na platformě HTC Vive. To dnes představuje zejména tituly jako Everest VR, Stonehenge VR, The Music Room a další.

Kromě klasických titulů Viveport nabízí:

  • Program Viveport Premieres: aktuální VR tituly
  • Viveport Community: komunita hráčů a fanoušků VR
  • Vive Home: přizpůsobte si svůj osobní prostor novými objekty, vyzkoušejte si streamovaná média například ve zbrusu novém widgetu internetového prohlížeče

HTC dále dodává: „Průběžně budeme vysílat tajnou zprávu, která otevře, těm kteří ji dekódují, přístup do neomezeného prostoru služby Viveport, kde naleznou mnoho skrytého obsahu. Nainstalujte si proto software VIVE, navštěvujte stránky viveport.com a v příštím měsíci navštěvujte VIVE Home. Budeme totiž postupně uvolňovat další indicie a informace, které napomohou k otevření pokladu.“ Pokud tedy doma HTC Vive máte, rozhodně Viveport doporučujeme sledovat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel