Domů » Bleskovky » HTC v ČR restrukturalizovalo distribuci. Kdy se dočkáme modelu 10 Evo?

HTC v ČR restrukturalizovalo distribuci. Kdy se dočkáme modelu 10 Evo?

Novým distributorem smartphonů značky HTC se od listopadu stala společnost IRD distribuce s.r.o., která v našem regionu působí v tomto oboru již od roku 2003. HTC provedlo také personální změny; nově byla na pozici Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku jmenována Sylwia Machnik – Kochan, jejímž prvním úkolem bylo dokončit započatou restrukturalizaci distribučních kanálů.

Sylwia doposud působila ve společnosti HTC na regionální pozici Head of Sales & Marketing v Polsku. Zkušenosti s prodejem a distribucí mobilních zařízení na českém a slovenském trhu si přináší také ze své předchozí spolupráce se společností Motorola.

htc-10-evo-pdp-04

K aktuálně dostupným modelům HTC 10 i HTC Desire 10 Lifestyle by se do konce prosince měl přidat i včera představený HTC 10 Evo, i když podle našich informací zatím není jisté, zda tato novinka stihne předvánoční trh. Model 10 evo bude prvním smartphonem výrobce, který půjde celosvětově do prodeje pouze online skrze stránky HTC.com. V České republice bude smartphone exkluzivně prodávat také Alza.cz za cenu 17 999 Kč včetně DPH.

HTC 10 evo HTC 10
Displej 5,5″ Quad HD, Gorilla Glass 5 5,2″ Quad HD, Gorilla Glass 3
Čipset Snapdragon 810 Snapdragon 820
RAM 3 GB 4 GB
Vnitřní úložiště 32 GB 32/64 GB
Zadní fotoaparát 16 Mpx, f/2.0, OIS, dual LED 12 Mpx, f/1.8, OIS, dual LED
Přední fotoaparát 8 Mpx 5 Mpx
Odolnost IP 57 IP 53
Stereoreproduktory ne ano
3,5mm jack ne ano
Akumulátor 3 200 mAh 3 000 mAh
Operační systém Android 7.0 Android 6.0.1
Tip: Kompletní specifikace HTC 10 evo včetně srovnávače parametrů najdete v našem katalogu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. SD810 se před rokem vyprodávala za 6k, o rok později za to chce HTC 18k a ještě jako novinku, masakr.

  2. Upřímně řečeňo už už jsem chtěl koupit HTC 10, ale když se podívám na tu cenu, tak zvadnu a vykašlu se na to. Moc by mě zajímalo co má HTC navic oproti konkurenci, že to prodává za takové rány! Nu, za tu cenu na to já přijít nehodlám.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).