Domů » Bleskovky » Honor View 20 v novém kabátku: na designu spolupracovala luxusní módní značka

Honor View 20 v novém kabátku: na designu spolupracovala luxusní módní značka

Na český a slovenský trh přichází nová barevná varianta telefonu Honor View 20 (recenze). Novinka nese název Phantom Blue zaujme především speciální povrchovou úpravou, díky níž odlesky světla vytváří na zádech telefonu motiv písmene „V“.

honor view20 moschino blue prod

Na novém vzhledu spolupracovali designéři Honoru s italskou značkou luxusní módy Moschino. Na našem trhu dnes představené barevné provedení měl i námi recenzovaný kus. Pokud vás zajímá více fotografií, doporučujeme podívat se na naší recenzi.

Honor View 20 láká na prostorný displej s kruhovým výřezem pro selfie kamerku, elegantní skleněná záda, špičkový výkon nebo kvalitní 48MPx fotoaparát. Kromě toho telefon nabízí dobrou výdrž na baterii, super rychlé nabíjení a nejnovější operační systém Android 9.0 Pie s nadstavbou EMUI 9.

Honor View 20: recenze

Honor View 20 v novém barevném provedení lze pořídit za 14 990 Kč (128GB varianta). Za 256GB variantu si pak připlatíte dva tisíce, cenovka je stanovena na 16 990 Kč. Cena tedy zůstává stejná, jako u jiných barevných verzí.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).