Domů » Bleskovky » Honor slaví 3. narozeniny na českém trhu. Dva modely nyní pořídíte se slevou

Honor slaví 3. narozeniny na českém trhu. Dva modely nyní pořídíte se slevou

Značka Honor, odnož čínského výrobce Huawei, která cílí především na mladé uživatele, slaví třetí rok působení na českém trhu. Oslavy nebudou pouze formální, Honor chystá například soutěže na sociálních sítích. Pro začátek oznámil potěšující zprávu – zlevňuje dva své modely, konkrétně Honor 8 Pro (recenze) a Honor 8 Premium.

Tip: Podrobné parametry Honoru 8 Pro (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Honor 8 Pro nabídne 5,7″ qHD displej, osmijádrový procesor Kirin 960, 6 GB RAM, duální fotoaparát nebo baterii s kapacitou 4 000 mAh. Méně vybavený sourozenec Honor 8 Premium láká na 5,2″ fullHD displej, osmijádrový procesor Kirin 950, 4 GB RAM, 3 000 mAh baterii nebo vnitřní paměť 64 GB.

Tip: Podrobné parametry Honoru 8 Premium (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Levnější model zlevnil o tisíc korun, dražší pak o tisíce dva – Honor 8 Premium pořídíte za 9 990 Kč (původně za 10 990 Kč) a vybavenější Honor 8 Pro za 13 990 Kč (původně za 15 990 Kč).

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. „zlevňují o dva tisíce – Honor 8 Premium pořídíte za 9 990 Kč (původně za 10 990 Kč)“
    ach, tady někdo chyběl na matematiku …

    • Michael Chrobok

      Omlouvám se, přehlédnul jsem. Již opraveno.

    • Bylo to správně, zobrazená verze Premium v modré barvě s pamětí 64 GB byla za 11 990 Kč.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).