Honor se pouští do světa prémiového zvuku. Na výstavě IFA představil vlastní Spacial Audio

spatial audio prostorovy zvuk

Společnost Honor na veletrhu IFA vyrukovala nejen s hardwarovými novinkami, jako je Honor 70 nebo laptop MagicBook 14, ale taktéž s technologiemi v oblasti hudby a prostorového zvuku. Představila totiž vlastní formu oblíbeného prostorového zvuku Spatial Audio, čímž chce přispět k expanzi virtuální a rozšířené reality.honor earbuds 3 pro 3Nepřehlédněte

Honor má sluchátka s unikátní zdravotní funkcí, kterou jinde nenajdete

Výrobce se chlubí tím, že jako první podporuje nastavení vzdálenosti zdroje externího zvuku, takže uživatelé mohou dynamicky nastavovat vzdálenost od 0,15 do 10 metrů a přizpůsobit si tak poslech na míru vlastním uším a citu pro zvuk.

Honor nám zároveň potvrdil, že první produkt, se kterým si můžete technologii Spatial Audio vychutnat, jsou bezdrátová sluchátka Earbuds 3 Pro, která byla uvedena již na veletrhu MWC v březnu tohoto roku. Na český trh se však nechystají, tuzemští zákazníci tak budou muset počkat na další příslušenství.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku