Domů » Bleskovky » Honor Play ve speciálním balíčku: sluchátka a další příslušenství zdarma

Honor Play ve speciálním balíčku: sluchátka a další příslušenství zdarma

Značka Honor je na českém trhu stále více vidět a její smartphony se mezi uživateli těší vysoké popularitě. Kromě spolupráce se slavnými sportovci se snaží zákazníky zaujmout také nízkou cenou nebo různými výhodami. Nyní přichází Honor se speciálním balíčkem na podporu prodejů modelu Honor Play.

K telefonu sluchátka a další příslušenství zdarma

Speciální balíček sestává ze samotného telefonu, sluchátek, lahve na vodu a držáku na telefon s rotací 360°. Příslušenství navíc dostanete k telefonu zdarma, takže koncová cena 8 490 Kč se nemění. Balíček bude dostupný v měsíci říjnu, nebo do vyprodání zásob. Pokud jste tedy uvažovali o koupi Honoru Play, který jsme nedávno recenzovali, máte nyní skvělou příležitost, jak s telefonem získat i příslušenství navíc zdarma.

Honor Play: recenze

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Predajne Nay to už mesiac dávajú k Honor play :-)

  2. Ale ze by to nikdo nechtel ? Ted muzete zacit Samsung má cashback Samsung ma tohleto jo má ale taky má stroje na jiný urovni :D:D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).