Domů » Bleskovky » Honor 9 zlevňuje, brzy přijde nový vlajkový model

Honor 9 zlevňuje, brzy přijde nový vlajkový model

V polovině dubna nás čeká evropská premiéra dalšího vlajkového modelu od značky Honor a už teď je jasné, že se vše bude točit okolo kvalitního fotoaparátu a umělé inteligence. Specifikace by mohly být podobné s nedávno představeným Huawei P20, jen nepočítejme s puncem značky Leica. Tisková konference je naplánována na 15. dubna v Londýně a naše redakce zde samozřejmě nebude chybět.

Příchod nového top modelu se pozitivně odrazil na ceně loňského Honoru 9 (recenze), jehož cena spadla o tisíc korun na současných 8 990 Kč včetně DPH. Honor 9 nabízí 5,15″ Full HD displejem, duální fotoaparát (12 + 20 Mpx), osmijádrový procesor Kirin 960, 4 GB RAM, 64GB interní úložiště a 3200mAh baterii (kompletní specifikace naleznete zde).

Honor 9: recenze

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).