Domů » Bleskovky » Honor 8 bude dostupný v limitované edici: Modrá barva a 64GB paměť

Honor 8 bude dostupný v limitované edici: Modrá barva a 64GB paměť

Značka Honor dnes uvádí na trh speciální limitovanou edici modelu 8 Blue, která nabízí 64GB interní paměť. Telefon bude v této speciální variantě dostaní exkluzivně v prodejnách Datart a na e-shopu Datart.cz do vyprodání zásob.

honor-8-4

Standardní Honor 8 je k dostání v modré, bílé, antracitové a zlaté barvě, cena za 32GB provedení je 10 990 Kč, v případě limitované 64GB varianty byla částka stanovena na 11 990 Kč včetně DPH.

Recenze Honor 8: Špička ve své třídě

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
termit
Anonym
termit
Offline

Dostupný je v Datartu už od 1.11.2016, kdy ho měli skladem.
Škoda, že je to jen u Datartu. Myslel jsem, že půjde do prodeje i jinde, kde mám možnost využít slevové kupony a ušetřit 600,- :-(
Každopádně díky za info :-)

jmenopriezvisko
Uživatel
jmenopriezvisko
Offline

Prý je má i Alzák.

termit
Anonym
termit
Offline

Tak o tom nevím. Možná je má schované na své domovské planetě ten uřvaný mimozemšťan :-)
Já jsem na něj narazil v pondělí u Datartu a jinak nikde. Myslel jsem, že se začne prodávat postupně všude, ale článek mě vyvedl z omylu.

termit
Anonym
termit
Offline

Jo a ještě k tomu popisku pod obrázkem…
Standardní verze 32 GB je k dostání v modré, bílé a černé. Ve zlaté není. Zlatá verze je jen 64 GB a taky se prodává za doporučenou cenu 11.990,- Kč.