Honor 70 se postupně odhaluje. Výrobce potvrdil některé klíčové parametry

Honor 70 1

Společnost Honor se po svém odloučení od mateřského Huawei nadechla k novému životu. Získala znovu přístup k americkým technologiím a také ke službám Google, tudíž může produkovat nová chytrá zařízení takřka bez omezení. Díky tomu ji tržní podíl strmě roste a pravděpodobně ještě poroste. Pomoci tomu může i nová řada vlajkových smartphonů Honor 70.Honor 70 1Nepřehlédněte

Honor 70 klepe na dveře. Známe datum představení

Premiéra Honoru 70 je naplánována až na příští týden, ovšem čínská firma nelení a postupně na sociální sítě vystavuje upoutávky, které potvrzují některé důležité části výbavy. Tak například už oficiálně víme, že jeden z modelů bude pohánět čipset MediaTek Dimensity 9000, který se v benchmarcích přetahuje o prvenství se Snapdragonem 8 Gen 1. Ostatní varianty by pak měly pohánět slabší čipsety MediaTek Dimensity 8000 a Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1.

Potvrzena je i přítomnost fotosnímače Sony IMX800, což je 54Mpx senzor s fyzickou velikostí 1/1,49″. Nad ním by se poté měla nacházet optika o světelnosti f/1.9. Aby Honor předvedl schopnosti tohoto fotoaparátu, zveřejnil na sociální síti Weibo několik vzorových snímků.

Řadu Honor 70 budou pravděpodobně tvořit tři telefony, přičemž všechny mají dostat OLED displeje od výrobce BOE. U vrcholných modelů Honor 70 Pro a 70 Pro+ se prý navíc můžeme těšit na technologii LTPO, která přinese dynamickou obnovovací frekvenci. Tato dvojice se bude rovněž chlubit 100W nabíjením, zatímco základní Honor 70 se bude nabíjet maximálním výkonem 66 wattů.

Honor 70 3

Tisková konference, na které bude řada Honor 70 odhalena, se uskuteční 30. května ve 13:30 našeho času.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku