Domů » Bleskovky » Honor 10 zná datum své premiéry. Slibuje krásu v umělé inteligenci

Honor 10 zná datum své premiéry. Slibuje krásu v umělé inteligenci

Zpravidla každý rok krátce po představení nových vlajkových modelů značky Huawei dochází i k uvedení nových vlajkových Honorů. Ty zpravidla stojí na stejných základech, pouze mají jiný design a jsou za drobné ústupky (např. absence loga Leica) nabízené za nižší cenu. Už brzy bychom se měli dočkat nástupce Honoru 9, který bude vycházet z nedávno představených smartphonů Huawei P20 či P20 Pro.

Honor 10, což je pravděpodobný název chystané novinky, bude představen 15. května v Londýně, výrobce na oficiální pozvánce zve na krásu v umělé inteligenci. To lze chápat jako schopnost umělé inteligence zasahovat do fotografií, což je jedna z funkcí, díky které se modely Huawei P20 a P20 Pro usadily na špičce žebříčku DxOMark.

Fotoaparáty Huawei P20 a P20 Pro zbořily hodnocení DxOMark

Od Honoru 10 lze dále očekávat vlajkový čipset Kirin 970 a protáhlý displej, patrně menší než 6″ panel modelu Honor View 10. Cena telefonu by se měla pohybovat okolo 13 tisíc korun, což je méně, než stojí sesterské vlajkové smartphony Huawei. Na akci v Londýně nebude chybět ani naše redakce, takže se můžete těšit na první dojmy z nového Honoru.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).