TOPlist

Hodinky Galaxy Watch Active 2 dostávají ty nejlepší funkce z Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch Active 2 20

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2, jedny z nejlepších, které jsou momentálně na trhu, začaly dostávat novou aktualizaci, která přináší klíčové funkce z hodinek Galaxy Watch 3 – včetně měření VO2 max a detekce pádu.

VO2 max je hodnotou, která vyjadřuje aerobní vytrvalost (jinými slovy maximální využití kyslíku) a je důležitá především pro profesionální sportovce.

Další funkcí, kterou mohou uživatelé Galaxy Watch 2 nově používat, je detekce pádu. Kdykoliv hodinky zaznamenají potenciální pád, dají uživateli možnost poslat až čtyřem předem vybraným kontaktům nouzovou zprávu.

Nově je tu také funkce Running Analysis, která uživateli poskytuje podrobnou analýzu běhu s údaji jako asymetrie, pravidelnost, doba kontaktu se zemí či vertikální oscilace. Jihokorejský technologický obr tvrdí, že tyto informace nejenže mohou uživateli pomoci zlepšit formu, ale i snížit riziko zranění.

Nejen zdravotní funkce

Vedle toho mají uživatelé Galaxy Watch 2 nově možnost posílat přímo z hodinek AR nálepky Emoji a Bitmoji nebo mohou snadněji odpovídat na notifikace a prohlížet si emotikony a fotografie. V poslední řadě aktualizace přidává okamžitý přístup k playlistům na smartphonu uživatele a podporu rolování snímků obrazovky.

Autor článku Martin Duchoslav
Martin Duchoslav

Kapitoly článku