Domů » Bleskovky » Hodinky Galaxy Watch Active 2 dostávají ty nejlepší funkce z Galaxy Watch 3

Hodinky Galaxy Watch Active 2 dostávají ty nejlepší funkce z Galaxy Watch 3

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2, jedny z nejlepších, které jsou momentálně na trhu, začaly dostávat novou aktualizaci, která přináší klíčové funkce z hodinek Galaxy Watch 3 – včetně měření VO2 max a detekce pádu.

Samsung Galaxy Watch Active 2 20

VO2 max je hodnotou, která vyjadřuje aerobní vytrvalost (jinými slovy maximální využití kyslíku) a je důležitá především pro profesionální sportovce.

Další funkcí, kterou mohou uživatelé Galaxy Watch 2 nově používat, je detekce pádu. Kdykoliv hodinky zaznamenají potenciální pád, dají uživateli možnost poslat až čtyřem předem vybraným kontaktům nouzovou zprávu.

Nově je tu také funkce Running Analysis, která uživateli poskytuje podrobnou analýzu běhu s údaji jako asymetrie, pravidelnost, doba kontaktu se zemí či vertikální oscilace. Jihokorejský technologický obr tvrdí, že tyto informace nejenže mohou uživateli pomoci zlepšit formu, ale i snížit riziko zranění.

Nejen zdravotní funkce

Vedle toho mají uživatelé Galaxy Watch 2 nově možnost posílat přímo z hodinek AR nálepky Emoji a Bitmoji nebo mohou snadněji odpovídat na notifikace a prohlížet si emotikony a fotografie. V poslední řadě aktualizace přidává okamžitý přístup k playlistům na smartphonu uživatele a podporu rolování snímků obrazovky.

Martin Duchoslav

Diskuze k článku

  1. Tomáš Moučka

    Dobrý den,

    mohu se zeptat, jestli funkce popsané v článku jsou dostupné po aktualizace Active 2 i v ČR?

    Děkuji

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).