Domů » Bleskovky » Herní servery jsou přetížené. Pokémon GO si nyní nezahrajete (oživeno)

Herní servery jsou přetížené. Pokémon GO si nyní nezahrajete (oživeno)

Dnes dopoledne české a slovenské hráče potěšila zpráva o oficiální dostupnosti hry Pokémon GO (informovali jsme zde), a kromě toho autoři hru uvolnili do dalších 24 zemí. Herní servery ale nevydržely tak velký nápor a už několik hodin jsou přetížené. A problém se netýká jen Evropy, ale i Velké Británie a USA či Japonska. Některé zdroje také hovoří, že na vině nemusí být jen velký nápor hráčů, ale cílený DDOS útok na herní servery.

pokemon-go-server-issues

Statistiku serverů lze monitorovat zde nebo zde (nejedná se o oficiální data). Stejně tak nyní nelze vytvářet nové uživatelské účty. V tuto chvíli nezbývá než čekat, až vývojáři posílí servery, tak doufejme, že to nebude trvat moc dlouho.

Aktualizováno v 18:30: Herní servery jsou opět on-line a i nám v redakci se nyní povedlo do hry bez problémů připojit ze třech telefonů. Lov Pokémonů tedy opět může začít :)

Pro pobavení: Lov vzáceného Vaporeona :)

Takto to včera v noci vypadali v newyorském Central Parku, kde se objevil vzácný Pokémon Vaporeon.

Pokemon Go - Vaporeon stampede Central Park, NYC
Tip: Pokud máte problémy s instalací hry na Androidu, mrkněte se do našeho návodu, ve kterém řešíme ty nejčastější komplikace.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
33 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments