Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Google vydal třetí preview Androidu O pro Pixely a Nexusy

Google vydal třetí preview Androidu O pro Pixely a Nexusy

Google usilovně pracuje na příští generaci systému Android, která se prozatím schovává za písmeno O. Nový Android mohou díky programu Android beta testovat majitelé zařízení Google Pixel a Nexus, pro ně nyní Google vydává v pořadí třetí testovací verzi systému.

Novou verzi ocení nejvíce vývojáři, kteří by již měli do rukou dostat finální seznam API a čerstvou sadu nástrojů pro vývoj aplikací. Běžný uživatel zřejmě pocítí lepší stabilitu a spolehlivost systému, zda se v nové testovací verzi objevily i nějaké nové funkce, Google neuvádí. Nové preview také potvrzuje, že Android O povýší číslo verze systému na 8.0.

Nová verze systému je prozatím ke stažení pro zařízení Pixel XL, Pixel, Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel C a Nexus Player jako image z těchto stránek, brzy by mělo být dostupné skrze OTA přímo v zařízení.

Android O: na jaké novinky se můžeme těšit?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel