Domů » Bleskovky » Galaxy Note 9 má dostat obrovskou porci paměti. Takto bude vypadat zepředu

Galaxy Note 9 má dostat obrovskou porci paměti. Takto bude vypadat zepředu

Pokud se potvrdí předchozí spekulace, dojde k premiéře Galaxy Note9 už na konci července. Samsung si chce údajně vypracovat velký náskok před zářijovým představením nových iPhonů ve snaze přetáhnout k sobě alespoň nějaké jablečné fanoušky. Jaké pro ně bude mít připravené argumenty ke koupi?

Samsung Galaxy Note 9 letos zřejmě dorazí dříve než obvykle

Fotografie údajně ochranných skel pro Note 9 odhalují pouze nepatrnou změnu v designu přední strany zařízení, více otvorů však alespoň naznačuje větší množství senzorů, zřejmě k lepšímu rozpoznávání uživatele podle obličeje. K použití výřezu displeje se Samsung neodhodlá, zaoblené strany si však ponechá.

Galaxy Note 9 screen protector hands-on video

Samsung Galaxy Note9 si propůjčí většinu výbavy z úřadujících modelů Galaxy S9 a S9+, podle nejnovějších zpráv ale dojde k výraznému navýšení pamětí; údajně se dočkáme konfigurace 8 + 512 GB. Narůst by měla i kapacita baterie, a to na 4 000 mAh. Note9 by tak mohl být velmi zajímavý smartphone, jen máme strach, že mezigeneračně si zase o tolik nepolepší.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).