Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 9 letos zřejmě dorazí dříve než obvykle

Samsung Galaxy Note 9 letos zřejmě dorazí dříve než obvykle

Samsung v tomto týdnu zveřejnil působivé finanční výsledky, které zčásti zajistily vlajkové smartphony Galaxy S9 a S9+. Korejský gigant ale rozhodně neusíná na vavřínech a připravuje nového nástupce modelu Galaxy Note8.

Ten se již před nedávnem objevil pod kódovým označením SM-N960U na stránkách podpory Samsungu i v benchmarku GeekBench, což naznačuje, že Samsung mohl letošní premiéru uspíšit. Této domněnce nasvědčuje i fakt, že hned dvě varianty Galaxy Note9 (SM-N9600 a SM-N9608) schválilo čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (CMIIT). První certifikace pro chystané telefony přitom obvykle přicházejí teprve pár týdnu před slavnostním odhalením.

Galaxy S9+ se stylusem a větším displejem

Samsung patrně spěchá, aby měl se svojí novinkou dostatečný náskok před iPhony, které Apple zřejmě představí tradičně v září. Nepředpokládáme však, že v případě Samsungu dojde k velkému mezigeneračnímu skoku, oproti Galaxy S9+ bude mít Note9 zřejmě pouze větší displej, vyšší kapacitu baterie a vestavěný stylus. To však může fanouškům řady Galaxy Note stačit, neboť díky stylusu tato řada prakticky nemá konkurenci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Samsung by se měl pochlapit a zavést pulroční cykly :)

  2. A ty by ses mel pochlapi a prestat trolovat :)

  3. Jedine, co ma presvedci o kupe je snimac v displeji, fotak a vydrz.

  4. Překopaná S9. Nevím čím by Samsung překvapil. Poslední dobou každý výrobce začíná být zajímávější jak Samsung. Nebýt jeho agresivní reklamy….

    • Čím je každý výrobce zajímavější než Samsung? Výřezem? :D

  5. Ja jsem treba dost zvedavej … tohle. novej mate , nebo ip… uz at to ukazou potrebuju novej tel :D Ve hre je i razer phone 2 :) a fakt nevim co :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).