K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 9 letos zřejmě dorazí dříve než obvykle

Samsung Galaxy Note 9 letos zřejmě dorazí dříve než obvykle

Samsung v tomto týdnu zveřejnil působivé finanční výsledky, které zčásti zajistily vlajkové smartphony Galaxy S9 a S9+. Korejský gigant ale rozhodně neusíná na vavřínech a připravuje nového nástupce modelu Galaxy Note8.

Ten se již před nedávnem objevil pod kódovým označením SM-N960U na stránkách podpory Samsungu i v benchmarku GeekBench, což naznačuje, že Samsung mohl letošní premiéru uspíšit. Této domněnce nasvědčuje i fakt, že hned dvě varianty Galaxy Note9 (SM-N9600 a SM-N9608) schválilo čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (CMIIT). První certifikace pro chystané telefony přitom obvykle přicházejí teprve pár týdnu před slavnostním odhalením.

Galaxy S9+ se stylusem a větším displejem

Samsung patrně spěchá, aby měl se svojí novinkou dostatečný náskok před iPhony, které Apple zřejmě představí tradičně v září. Nepředpokládáme však, že v případě Samsungu dojde k velkému mezigeneračnímu skoku, oproti Galaxy S9+ bude mít Note9 zřejmě pouze větší displej, vyšší kapacitu baterie a vestavěný stylus. To však může fanouškům řady Galaxy Note stačit, neboť díky stylusu tato řada prakticky nemá konkurenci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Samsung by se měl pochlapit a zavést pulroční cykly :)

 2. q (neregistrovaný)

  A ty by ses mel pochlapi a prestat trolovat :)

 3. Martin (neregistrovaný)

  Jedine, co ma presvedci o kupe je snimac v displeji, fotak a vydrz.

 4. Tonda S. (neregistrovaný)

  Překopaná S9. Nevím čím by Samsung překvapil. Poslední dobou každý výrobce začíná být zajímávější jak Samsung. Nebýt jeho agresivní reklamy….

 5. Petr (neregistrovaný)

  Ja jsem treba dost zvedavej … tohle. novej mate , nebo ip… uz at to ukazou potrebuju novej tel :D Ve hre je i razer phone 2 :) a fakt nevim co :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *