Domů » Bleskovky » Fitbit Ionic přicházejí ve speciální Adidas edici. Firma chystá nové menší a levnější hodinky

Fitbit Ionic přicházejí ve speciální Adidas edici. Firma chystá nové menší a levnější hodinky

Společnosti Fitbit se v minulém roce příliš nedařilo, firma za celý rok vykázala poměrně vysokou ztrátu spojenou s nízkým zájmem o vlastní produkty (více informací). Letos má dojít k významnější obměně portfolia, vzhled prvních chystaných hodinek odhalil web Wareable.

Údajně se jedná o nástupce modelu Blaze, k jeho představení má dojít někdy na jaře letošního roku. Na hodinkách poběží stejný software jako na hodinách Ionic, které se loni potýkaly se slabými prodeji.

Tento nový model má však oslovit výrazně širší základnu uživatelů, zejména pak žen, které mají ocenit menší velikost a přitažlivější barvy – černá, stříbrná, růžovo-zlatá a hnědá v kombinaci s širokou paletou pásků.

Hodinky mají dále nabídnout voděodolnost 50m a senzor SpO2 pro sledování spánkové apnoe, naopak chybět má GPS. Hodinky mají být dostupnější než Ionic, které aktuálně stojí okolo osmi tisíc korun.

Recenze Fitbit Ionic: sportovní chytré hodinky se sebevědomou cenou

Fitbit: Adidas edition

Když už mluvíme o hodinkách Ionic, ty se dočkaly nové sportovní edice. Ta byla vyrobena ve spolupráci s výkonnostními experty značky Adidas, od klasické edice se liší virtuálním koučem v aplikaci Adidas Train, který má pomoci běžcům ve zlepšení výkonů; pro tyto účely je připraveno šest nových druhů cvičení.

Kromě toho nová edice obsahuje nový dvoubarevný sportovní řemínek Ink Blue/Ice Gray v kombinaci s hliníkovým pouzdrem v Silver Gray barevné variantě a speciální Adidas ciferník ve čtyřech barevných kombinacích. Hodinky Fitbit: Adidas edition půjdou do prodeje začátkem dubna za cenu 8 490 korun.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments