Domů » Bleskovky » Facebook Messenger měsíčně používá více než miliarda uživatelů

Facebook Messenger měsíčně používá více než miliarda uživatelů

Facebook se dnes pochlubil dalším překonaným milníkem. Jeho komunikační službu Messenger měsíčně po celém světě aktivně používá více než miliarda uživatelů. V dubnu se společnost chlubila překonáním hranice 900 milionů uživatelů, dalších více než 100 milionů tedy přibylo za necelé čtyři měsíce.

facebookMessenger

Mimochodem, komunikační služba WhatsApp, kterou od října 2014 také vlastní Facebook, překonala hranici jedné miliardy aktivních měsíčních uživatelů letos v únoru. V praxi to tedy znamená, že jeden ze sedmi lidí na světě používá Facebook Messenger a WhatsApp).

Facebook také vlastní obrázkovou sociální síť Instagram, která v červnu dosáhla hranice 500 milionů aktivních uživatelů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. tedy (neregistrovaný)

    je nejrozsirenejsi o tom to je a kvuli nemu si FB take drzim, nebyt tam 90℅ mychvpratel a znamych jdu jinam.

  2. petras (neregistrovaný)

    Tím bych se ani trochu nechlubil. Něco co se jejich uživatelům natlačí násilím nemá žádné relevantní údaje.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).