Domů » Bleskovky » Exkluzivita duálního fotoaparátu u iPhonu Plus by měla trvat ještě rok

Exkluzivita duálního fotoaparátu u iPhonu Plus by měla trvat ještě rok

Ming-Chi Kuo, jeden z nejznámějších analytiků, který se věnuje hlavně společnosti Apple, tvrdí, že by měl být budoucí iPhone Plus opět exkluzivní – alespoň co se fotoaparátu týče. Menší a levnější iPhone by měl údajně stále disponovat pouze jedním objektivem.

Podle průzkumu, který si nechal Kuo vypracovat, je prý pro společnost Apple zbytečné 4,7palcový iPhone vybavovat duálním fotoaparátem, neboť výrobní náklady by na jednom kusu chytrého telefonu stouply přibližně o 30 až 40 dolarů. Není však vyloučené, že se postupem času duálního fotoaparátu dočká i menší model.

iPhone7Plus-Featured

Kuo zároveň zmiňuje, že by mělo být příští „plusko“ kompletně vybavené optickou stabilizací – iPhone 7 Plus má optickou stabilizaci pouze na širokoúhlém fotoaparátu. Jak na tyto podivné rozdíly, které společnost Apple u svých telefonů stále vytváří, zareagují samotní zákazníci, je prozatím ve hvězdách. Apple se totiž letos se svými prodejními čísly z prvního víkendu kvůli logistickým problémům chlubit nebude (více informací).

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).