Domů » Bleskovky » Dívce začal v ruce hořet iPhone. Apple už celou situaci vyšetřuje

Dívce začal v ruce hořet iPhone. Apple už celou situaci vyšetřuje

Jedenáctiletá Kayla Ramos z Kalifornie tvrdí, že její iPhone 6 začal samovolně hořet. Dívka podle svých slov držela telefon v ruce, najednou si však všimla jisker a v panice jej odhodila na postel. Pro zpravodajský portál 23ABC dále uvedla, že telefon, který nejčastěji používala ke sledování YouTube videí, po odhození propálil přikrývku.

iphone 6 požár
Dívce začal v ruce hořet iPhone. Apple už celou situaci vyšetřuje

Matka dívky hned po incidentu kontaktovala společnost Apple, kde jí bylo sděleno, aby zařízení odeslala do servisního centra. Výrobce podle dostupných informací pošle rodině nový telefon a zároveň začne zjišťovat, proč ke vzplanutí došlo. Veřejně se však technologický gigant k situaci nevyjádřil.

Apple varuje před neoriginálními kabely

Obecně však podle Applu může ke vzplanutí iPhonu dojít několika způsoby. Patří mezi ně například používání neoficiálních nabíjecích kabelů či neautorizované opravy. To však rodina dívky odmítá.

O první vzplanutí telefonu značky Apple se však rozhodně nejedná. V minulosti například několik telefonů hořelo z důvodu přehřátí, neboť je jejich majitelé umístili pod polštář. Před dvěma lety pak na Twitteru kolovalo virální video s hořícím iPhonem 7 Pro. Nehody se nevyhýbají ani novým modelům. V prosinci loňského roku začal iPhone Xs Max hořet v kapse muži z Ohia.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Divák
Anonym
Divák
Offline

Pánové, už přes půl hodiny tu je příspěvek o hořícím Apple produktu a žádné odborné názory, analýzy, ekonomické věštění? No co to je? Šup, šup si plivnout na ten zlý Apple!

Mezitím si letím udělat popcorn.

Johnnny
Uživatel
Johnnny
Offline

Keby si sa na to vykaslala a nez napisat kravinu radsej nenapisal nic ? :)

M
Anonym
M
Offline

Cakame na tvoju ANALyzu applu.

Johnnny
Uživatel
Johnnny
Offline

*vykaslal