Domů » Bleskovky » iPhone XS Max explodoval v kapse. Oběť se chce soudit

iPhone XS Max explodoval v kapse. Oběť se chce soudit

Když si zrovna Američan J. Hillard užíval 12. prosince loňského roku pauzu na oběd, najednou začal cítit nepříjemný zápach a ruku v ruce s ním se v jeho okolí objevil také kouř. Když pak také onen muž začal cítit nepříjemné teplo v oblasti kapsy, kde měl uschovaný svůj iPhone Xs Max (recenze), bylo mu jasné, že původcem zápachu a kouře je právě chytrý telefon.

Hillard se tedy okamžitě odebral do vedlejší místnosti a snažil se svléknout své kalhoty spolu s hořícím telefonem. Nešťastníka naštěstí slyšel jeho kolega a přispěchal mu na pomoc s hasicím přístrojem. Výsledkem celé situace byly jednak škody materiální, tedy zničený telefon a propálené kalhoty, jednak škody na zdraví pana Hillarda, především popálení v oblasti hýždí a intoxikace kouřem (ano, iPhone měl v zadní kapse).


Apple nabídl muži nový iPhone, tomu to ale nestačí

Ještě ten samý den se poškozený muž vydal do Apple Store, aby o události informoval zaměstnance kalifornského giganta. Ti mu nabídli výměnu poškozeného zařízení za nové. To však pana Hillarda neuspokojilo, především proto, že si z celého martyria odnesl také zdravotní újmu. Nyní tedy zvažuje žalobu, aby se domohl svých práv. Zda nakonec uspěje, to se uvidí, protože pokud měl telefon umístěn v zadní kapse, mohl si jej klidně rozsednout a poškodit tak baterii, která poté vzplála.

Alex Mensatoris

Externí redaktor SMARTmania.cz, kterého baví moderní technologie a marketing. Toho času student vysoké školy.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nyny
Anonym
Nyny

Ten telefon je prostě bomba :-D

jirka
Anonym
jirka

Pockejme si radeji co na to UNI a Lukass71:D

uni
Uživatel
uni

Tak co asi, prostě si prosedl telefon, ten se ohmul a to zkratovalo aku. Co na tom řešit?

M
Anonym
M

Ako vies, ze to tak bolo. Si ho sledoval cez webku? Co mal oblecene?

Readytogo
Anonym
Readytogo

Uni, iphony sa ohybaju? Odkedy? A nabuduce napises, ze to nieje pravda? Neohybas si ty realitu vo svojej hlave?

lukass71
Uživatel
lukass71

Pochybuju, ze by se XS ohnulo, to je na tom dost dobre. Spis proste spatny aku. Pruser to je, ale tohle se sem tam stava vsem telefonum, do ty doby to neni pruser ala Note 7.

Zubr
Anonym
Zubr

Jj, sedl si s telefonem v zadni kapse. Pak stacila fyzika zakladni skoly a bylo hotovo. Mozno vyzkouset na vsem co ma v sobe akumulator.

ms
Anonym
ms

Myslím že v USA nebudou řešit ani tak proč (je jasný, že si nějak vyzkratoval baterku), tam spíš budou řešit jeho spálený půlky a že v návodu k obsluze není „nedávejte telefon do zadní kapsy, hrozí požár atd…) to si tam nikdo nedá protože to tam nenapíše ani konkurent a to by ho mohlo zvýhodnit. Ač reálně je toto vlastnost každého akumulátoru. Takže reálně je oškube o dost peněz

kjkszpj
Anonym
kjkszpj

Akumulator znesie pomerne slusny ohyb bez toho, aby explodoval. Ostatne staci pozriet videa, kde sa testuje odolnost telefonu a ziadny pri ohybe neexplodoval.