Domů » Bleskovky » Další pecka od tvůrců Duke Nukem 3D přichází na Android

Další pecka od tvůrců Duke Nukem 3D přichází na Android

V roce 1997, tedy přesně před dvaceti lety, vydal vývojářský tým 3D Realms kultovní akční titul Shadow Warrior. Stalo se tak rok poté, co světlo světa spatřil jejich vůbec největší hit – Duke Nukem 3D, který je rovněž dostupný pro mobilní zařízení.

Shadow Warrior byl společně s „dukenem“ považovan za jednu z nejlepších akčních her své doby a po celém světě si získal miliony fanoušků. Nyní se hra dočkala portace na platformu Android; dostupná je jak pro tablety, tak pro smartphony. Podporována je rovněž celá řada herních ovladačů. Standardní cena na Google Play je 89 Kč, nicméně nyní ji můžete pořídit za závaděcí cenu 28 Kč.

Trailer ke hře

Shadow Warrior Classic Redux Android Released Launch Trailer

Shadow Warrior Classic Redux obsahuje první dvě epizody z původního titulu z roku 1997, které dále doplňujě obsah ze dvou rozšíření: Wanton Destruction a Twin Dragon.

Shadow Warrior Classic Redux
Cena: 79,99 Kč

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Radšej by som bol keby vydali niečo v style fallout1,2 alebo diablo2

  2. Ten fallout by som aj ja privítal ale nazad k hre super klasika ale ovládanie katastrofa

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).