Domů » Bleskovky » Vyšel Duke Nukem 3D pro Android

Vyšel Duke Nukem 3D pro Android

Pro všechny příznivce akční klasiky Duke Nukem 3D z roku 1996 máme dobrou zprávu, vývojáři z herních studií Tapjoy a MachineWorks se pustili do portace hry pro operační systém Android (vycházejí z verze, která už je nějaký ten pátek dostupná pro iOS). Podle autorů bude titul dostupný na Android Marketu velice brzy, ke spuštění bude vyžadován Android minimálně ve verzi 2.1.

-

Aktualizováno 2. listopadu: Duke Nukem 3D už je dostupný v Android Marketu za příjemných 17 Kč.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. tých portov Duke 3D je/bolo v android markete už viac. Čo prinesie tento iné okrem oficiálneho posvietenia od pôvodných autorov?

 2. Lubean (neregistrovaný)

  z předchozí zkušenosti s hrami pro Andriod musim konstatovat že pokud nemám telefon s klávesnicí tak je to ovládání dost nepohodlné. Podle mě jsou takové hry jako je třeba N.O.V.A. atp. vhodné spíš např. pro SE Xperia Play aj. kde se to vládat snadno. Pokud i Duke 3D bude to samé jako s N.O.Vou tak je to na nic…

 3. Mě se na Streku hraji i hry typu Nova celkem dobre. Zkousel jsem i modern combat a taky to slo dobre.

  • No ale nějak se nedovedu dopočítat prstů. Jeden palec mám na směrovém ovladači, druhý na zaměřovacím a kterým mám střílet?

   Lehká odbočka: když si představím snahy, že by se měli např. PvP FPS hrát napříč platforem, kdy ten chudák než se otočí, než zaměří (pomocí analogových páček) a já tam kolem něj běhám s WASD (ESDF) a 1000+dpi myší….skutečně jsou některé věci na některé věci velice nevhodné:-)

 4. vopec (neregistrovaný)

  roger that

 5. Cituji:

  „Po zaplacení je odemknutá jenom epizoda 1, jsou v tom reklamy a ostatní epizody jsou za další peníze. Je to podvod.“

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).