Sledujte nás na YouTube

Vyšel Duke Nukem 3D pro Android

Pro všechny příznivce akční klasiky Duke Nukem 3D z roku 1996 máme dobrou zprávu, vývojáři z herních studií Tapjoy a MachineWorks se pustili do portace hry pro operační systém Android (vycházejí z verze, která už je nějaký ten pátek dostupná pro iOS). Podle autorů bude titul dostupný na Android Marketu velice brzy, ke spuštění bude vyžadován Android minimálně ve verzi 2.1.

-

Aktualizováno 2. listopadu: Duke Nukem 3D už je dostupný v Android Marketu za příjemných 17 Kč.

Michal Javůrek

7 komentářů

 1. mino (neregistrovaný)

  tých portov Duke 3D je/bolo v android markete už viac. Čo prinesie tento iné okrem oficiálneho posvietenia od pôvodných autorov?

 2. Lubean (neregistrovaný)

  z předchozí zkušenosti s hrami pro Andriod musim konstatovat že pokud nemám telefon s klávesnicí tak je to ovládání dost nepohodlné. Podle mě jsou takové hry jako je třeba N.O.V.A. atp. vhodné spíš např. pro SE Xperia Play aj. kde se to vládat snadno. Pokud i Duke 3D bude to samé jako s N.O.Vou tak je to na nic…

 3. kome (neregistrovaný)

  Mě se na Streku hraji i hry typu Nova celkem dobre. Zkousel jsem i modern combat a taky to slo dobre.

  • uni (neregistrovaný)

   No ale nějak se nedovedu dopočítat prstů. Jeden palec mám na směrovém ovladači, druhý na zaměřovacím a kterým mám střílet?

   Lehká odbočka: když si představím snahy, že by se měli např. PvP FPS hrát napříč platforem, kdy ten chudák než se otočí, než zaměří (pomocí analogových páček) a já tam kolem něj běhám s WASD (ESDF) a 1000+dpi myší….skutečně jsou některé věci na některé věci velice nevhodné:-)

 4. vopec (neregistrovaný)

  roger that

 5. flamingo (neregistrovaný)

  Cituji:

  “Po zaplacení je odemknutá jenom epizoda 1, jsou v tom reklamy a ostatní epizody jsou za další peníze. Je to podvod.”

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *