Další novinky od Applu dorazí na jaře. Na co se můžeme těšit?

AirPods Pro 02

Letošní podzim byl velmi bohatý na novinky od Apple. Firma z Cupertina je netradičně představila natřikrát, a přesto jsme se nedočkali všech očekávaných produktů, minimálně jsme doufali v představení lokátorů AirTags a náhlavních sluchátek AirPods Studio. Těchto zařízení se dočkáme zřejmě až v příštím roce a s nimi dorazí i další.

Na jaře nová sluchátka a iPad s mini LED obrazovkou

Podle uznávaného informátora Ming-Chi Kua se údajně v příštím roce vrátí do dodavatelského řetězce Apple společnost Taiwan Career Technology. Ta se má stát jedním z dodavatelů komponent pro několik příštích jablečných zařízení, mimo jiné pro iPhone 13, nová sluchátka AirPods 3 a také nový iPad s miniLED obrazovkou.

airpods 3

Poslední dvě jmenovaná zařízení mají dorazit už v první půli příštího roku, přičemž od sluchátek AirPods 3 se očekává inovovaný design podobný vybavenějším AirPods Pro. Jejich obrázky v uplynulém týdnu zveřejnil japonský web MacOtakara.

airpods

Společnost Taiwan Career Technologie má také obstarat až polovinu soft desek pro nové baterie, které uvidíme v příštích iPhonech. Tyto desky mají ušetřit vnitřní prostor v telefonech, a zároveň snížit náklady na výrobu. Objednávka od Apple má údajně přinést tchajwanské firmě až 100% navýšení příjmů ve srovnání s letošním rokem.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku