Domů » Bleskovky » Další novinky od Applu dorazí na jaře. Na co se můžeme těšit?

Další novinky od Applu dorazí na jaře. Na co se můžeme těšit?

Letošní podzim byl velmi bohatý na novinky od Apple. Firma z Cupertina je netradičně představila natřikrát, a přesto jsme se nedočkali všech očekávaných produktů, minimálně jsme doufali v představení lokátorů AirTags a náhlavních sluchátek AirPods Studio. Těchto zařízení se dočkáme zřejmě až v příštím roce a s nimi dorazí i další.

Na jaře nová sluchátka a iPad s mini LED obrazovkou

Podle uznávaného informátora Ming-Chi Kua se údajně v příštím roce vrátí do dodavatelského řetězce Apple společnost Taiwan Career Technology. Ta se má stát jedním z dodavatelů komponent pro několik příštích jablečných zařízení, mimo jiné pro iPhone 13, nová sluchátka AirPods 3 a také nový iPad s miniLED obrazovkou.

airpods 3

Poslední dvě jmenovaná zařízení mají dorazit už v první půli příštího roku, přičemž od sluchátek AirPods 3 se očekává inovovaný design podobný vybavenějším AirPods Pro. Jejich obrázky v uplynulém týdnu zveřejnil japonský web MacOtakara.

airpods

Společnost Taiwan Career Technologie má také obstarat až polovinu soft desek pro nové baterie, které uvidíme v příštích iPhonech. Tyto desky mají ušetřit vnitřní prostor v telefonech, a zároveň snížit náklady na výrobu. Objednávka od Apple má údajně přinést tchajwanské firmě až 100% navýšení příjmů ve srovnání s letošním rokem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Driv jsem se tesil, ted se spis desim jakej kram a nesmysl zase kde ukradnou a vytahnou nejakej humpolackej krap.

  • Nějakej recyklát určitě vytáhnou. Inovace od nich nečekej.

   • Za poslední tři roky nepřišel nikdo s ničím přelomovým. Samsung začal recyklovat, Sony recykluje a tak nějak kradou a kopírujou všichni.

   • Jasně, třeba takový ohebný displeje tady byly odjakživa :-D

   • Mag.net: Ohebné displeje jsou doteď nedořešené a není jisté, jestli se nejedná o další slepou větev jako tomu bylo již nesčetněkrát. Pokud se bavíme o Foldu, to je pořád nedoladěný kočkopes. Za dva, tři roky z toho možná něco bude.

    Na druhou stranu zase záleží na tom, ze které stáje ovcí jsi. Tady čichám Samsung ovce :D

   • Ubezpecujem Ta, ze ziadna slepa vetva to nie je. To si fakt moze mysliet len clovek co nedovidi 5cm od nosa. To samozrejme neznamena, ze to ostane v sucasnej podobe, bude sa to vyvijat, ale uz dnes je jasne, ze je to buducnost.

    A samozrejme ano, Fold nie je dokonaly, ale je to zaciatok. Za taketo technologie patri Samsungu a inym uznanie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).