Domů » Bleskovky » Další generace hodinek od Huawei nabídne funkci, kterou jsme zatím nikde jinde neviděli

Další generace hodinek od Huawei nabídne funkci, kterou jsme zatím nikde jinde neviděli

huaweiwatch

V loňském roce byly na trh uvedeny chytré hodinky s označením Huawei Watch 2, jež dosáhly obrovského úspěchu mezi uživateli. Je tedy více než logické, že se společnost Huawei rozhodla pokračovat ve vývoji a v budoucnu by nám mohla představit nový model s označením Huawei Watch 3. Podle nejnovějšího patentu je pravděpodobné, že budou Huawei Watch 3 disponovat bluetooth sluchátky.

Huawei Watch 2 (2018) oficiálně: konečně s podporou LTE

Poprvé byl tento patent spatřen na stránkách LetsGoDigital a ukazuje několik možností integrace bluetooth sluchátek do Huawei Watch 3. Jak můžete vidět na obrázku níže, sluchátka bude možné uchytit na kteroukoliv stranu ciferníku, popřípadě přímo do řemínku hodinek.

huaweiwatchdraw

Sluchátka budou pochopitelné sloužit pro uskutečňování hovorů a ovládání hlasitosti. Další informace z patentu naznačují, že by sluchátka měla být vodotěsná a obsahovat i funkci potlačování šumu.

Prozatím není zcela jasné, zda se takových hodinek dočkáme a zda budou mít tyto funkce. Huawei se může časem rozhodnout, že vývoj zastaví, či dokonce přijde ještě s jiným řešením a dalšími funkcemi, odlišným designem, apod…

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).