Domů » Bleskovky » Legendární strategii Civilization VI už si zahrajete i na iPhonu

Legendární strategii Civilization VI už si zahrajete i na iPhonu

Oblíbená herní strategie Civilization je nově k dispozici také pro majitele jablečných telefonů. Dříve byla hra dostupná pouze na iPadu, ale nyní je k dostání jako univerzální iOS aplikace také na iPhone, což znamená, že pokud máte iPad verzi, můžete si hru nainstalovat i na iPhone.

Plnou verzi aktuálně pořídíte s 60% slevou

Dalším lákadlem pro milovníky strategií je 60% sleva na plnou verzi hry Civilization VI. Běžná cena placeného rozšíření je 59,99 dolarů, nyní ji vývojáři nabízejí v akci za 23,99 dolarů (629 Kč). Tahle částka se na první pohled u mobilní hry může zdát jako přemrštěná, nicméně Civilization VI je hodně komplexní titul se skvělou grafikou, který vám nabídne zábavu na dlouhé zimní večery. Kvalitou se dá směle srovnat s počítačovými tituly, a to nejen díky okouzlující grafice, ale také kvůli chytlavé hratelnosti.

Civilization VI má jako mobilní aplikace okouzlující grafiku, která je srovnatelná s PC hrami.

Jediné, co tak může hráče odradit, je velikost obrazovky iPhonů. S novinkou iPhone Xs Max by to ale neměl být takový problém. Pokud jste neměli tu čest si strategii zahrát, můžete si dát 60 tahů zdarma. Civilization VI vyžaduje minimálně iOS 11, hra je hratelná na iPhone 7 a novějším. Pro zařízení s operačním systémem Android tento titul dostupný není.

Radek Chlup

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments