Domů » Bleskovky » Čínský miliardář pořídil svému domácímu mazlíčkovi osm iPhonů 7

Čínský miliardář pořídil svému domácímu mazlíčkovi osm iPhonů 7

Máte rádi svého pejska? Určitě ano, ale máte ho rádi natolik, abyste mu koupili až osm nových iPhonů 7 v ceně atakující hranici 200 tisíc korun? To už pravděpodobně ne. Čínský miliardář Wang Sicong je však výjimkou. Svému mazlíčkovi koupil „na hraní“ osm kousků nových jablečných telefonů.

Co s tím bude onen šťastný pejsek jménem Coco dělat, nevíme, a zřejmě to neví ani sám pejsek, ale důležité je, že si má s čím hrát. Jeho radost se mu upřít nedá.

dog_with_iPhone7_001-780x438
Jakýpak iPhone si rozbalí jako první?

Sicong na sebe upozornil už minulý rok, kdy svému aljašskému malamutovi pořídil dvě verze chytrých hodinek Apple Watch. Pozor, jednalo se o ty nejdražší verze Apple Watch Edition v ceně jednoho milionu korun.

dog_with_iPhone7_002-780x716
Kolik kroků Coco asi udělal?

Ti, kteří na iPhone 7 teprve čekají, tato zpráva určitě nepotěšila. Nové telefony od společnosti Apple jsou v současnosti vyprodané a zákazníci si musí na dodávku počkat v případě větší verze i několik týdnů. Nedostupná je i leskle černá verze (Jet Black), o jejíž dostupnosti jsme vás informovali v samostatném článku.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments