Cena:

Chytrá čtečka zpráv Zite nově i ve verzi pro Windows Phone

Pokud jste někdy hledali nástroj pro sledování zpráv v trochu propracovanějším podání, možná jste narazili na Zite. Aplikace byla zatím dostupná pouze pro iOS, Android a také webOS a nutno dodat, že na všem platformách funguje podobně. Po prvním přihlášení si můžete přidat několik účtů, především pak Twitter a Google Reader (RSS). Po synchroznizaci aplikace pozná, jaké články uživatele zajímají a snaží se následně doručit ten nejlepší možný obsah. Pokud tedy máte například v Google Readeru několik kanálů o Windows Phone, nabídně vám nejnovější informace okolo Windows Phone a telefonů obecně. Následně lze nastavit další kategorie, ze kterých má Zite čerpat. A výběr je opravdu veliký.

Od tohoto pátku je aplikace konečně dostupná i pro Windows Phone a vývojáři tak mají pokrytou „celou trojku! na poli mobilních systémů. Když jsem aplikaci zkoušel, byl jsem mile překvapen – její rychlost a odezva je slušná a propojení s účty na Twitteru a Google Reader je otázka několika vteřin. Používám ji i na zmíněném webOS, kde funguje podobně, jen lze propojit s více účty.

-

A pokud jste zkoušeli aplikaci na Marketplace vyhledat a nešlo to, je zřejmě problém s tím, že je Zite zatím skrytá. To ale řeší níže přiložený QR kód, přes který lze aplikaci najít.

 

Zdroj

Autor článku
Martin Prokop