Domů » Bleskovky » Chytrá čtečka zpráv Zite nově i ve verzi pro Windows Phone

Chytrá čtečka zpráv Zite nově i ve verzi pro Windows Phone

Pokud jste někdy hledali nástroj pro sledování zpráv v trochu propracovanějším podání, možná jste narazili na Zite. Aplikace byla zatím dostupná pouze pro iOS, Android a také webOS a nutno dodat, že na všem platformách funguje podobně. Po prvním přihlášení si můžete přidat několik účtů, především pak Twitter a Google Reader (RSS). Po synchroznizaci aplikace pozná, jaké články uživatele zajímají a snaží se následně doručit ten nejlepší možný obsah. Pokud tedy máte například v Google Readeru několik kanálů o Windows Phone, nabídně vám nejnovější informace okolo Windows Phone a telefonů obecně. Následně lze nastavit další kategorie, ze kterých má Zite čerpat. A výběr je opravdu veliký.

Od tohoto pátku je aplikace konečně dostupná i pro Windows Phone a vývojáři tak mají pokrytou „celou trojku! na poli mobilních systémů. Když jsem aplikaci zkoušel, byl jsem mile překvapen – její rychlost a odezva je slušná a propojení s účty na Twitteru a Google Reader je otázka několika vteřin. Používám ji i na zmíněném webOS, kde funguje podobně, jen lze propojit s více účty.

-

A pokud jste zkoušeli aplikaci na Marketplace vyhledat a nešlo to, je zřejmě problém s tím, že je Zite zatím skrytá. To ale řeší níže přiložený QR kód, přes který lze aplikaci najít.

 

Zdroj

Martin Prokop

7 komentářů

 1. danteantik (neregistrovaný)

  Porad to je nekde napul cesty… Chybi mi

  na Wp7 ctecka typu Flipboard a Google

  Currents.

 2. WhiteRabbit (neregistrovaný)

  Nechapu, pro porad mluvi o „velke trojce“. Co sakra WP dela ve velke trojce? Je to absolutni propadak, ktery ma na trhu naprosto minoritni postaveni! Ma dokonce mensi podil nez nekolik let stare Windows Mobile!!! Tak uz to konecne prestante hustit do lidi. Minimalne jeste nekolik mesicu az let to zkratka bude system s minoritnim podilem a tudiz mi jeho povysovani prijde naprosto neferove a predevsim – blaznive.

  • Zaklinac (neregistrovaný)

   Ze ma menej ako WM uz davno nie je pravda. WP stale stupa a stupat bude.

  • Jirka (neregistrovaný)

   Samozrejme, ze ma minoritni podil. Tento operacni system taky zacina. Ale i tak ma lepsi prodejnost za dobu sve existence nez mel na zacatku iPhone nebo Android telefony od Samsungu. Zkusme pockat az bude Windows Phone na trhu tak dlouho jako je ted iPhone a Android. ( zdroj: [odkaz] )

  • neferové vůči komu proboha? když tě to nezajímá, nečti to.. :-)

  • WhiteRabbit (neregistrovaný)

   Lepší prodejnost než Android nebo iPhone v začátcích má jenom proto, že se zkrátka posunula doba a lidi chtějí smartphony. První iPhone a Android začínal v době, kdy byla Nokia se svými S40 telefony na výsluní, Symbian si užívali manažeři a technoidi a BlackBerry byla tajemná krabička na emaily. Lidi v té době nebyli masírovaní ze všech stran – marketingem výrobců nebo operátpory – že smartphony jsou to pravé.

   Dnes je situace jiná a proto se Windows Phone prodává lépe, ale rozhodně to neznamená, že by byl úspěšný. Celou dobu se říkalo – Windows Phone, to bude pecka. A nic. Windows Phone 7.5 to bude pecka. A nic. Windows Phone + Nokia bude pecka. A nic. Windows Phone 8 bude pecka… Zde je budoucnost otevřená. Možná W8 budou pecka a pokud ano, třeba si některý pořídím. Třeba místo mého ntb. Ale do té doby je zkrátka Windows Phone propadák a jakékoli jeho označování za člena „veeeeelké trojky“ je naprosto zcestné.

   WP nestoupá. Pouze paběrkuje co spadne od stolu a to jen díky masivnímu marketingu. Jen pro informaci – v USA bylo za poslední kvartál aktivováno VÍCE zařízení s WinMo než s WP. Pokud nevěříte, přijďte se přesvědčit zde [odkaz] (wmpoweruser) nebo zde [odkaz] (computerworld).

  • Zaklinac (neregistrovaný)

   Ale tie linky, co si sem dal, su hlupost a vlastne davno neaktualne. Kantar to vidi zas takto [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).