Domů » Bleskovky » Chystaná Moto Z4 nabídne Snapdragon 8150, čtečku v displeji a podporu 5G

Chystaná Moto Z4 nabídne Snapdragon 8150, čtečku v displeji a podporu 5G

Společnost Lenovo bude v příštím roce pokračovat ve vydávání vlajkových smartphonů s podporou přídavných modulů. Novou výkladní skříní se má stát smartphone s kódovým označením Odin, který patrně půjde na pulty obchodů jako Moto Z4. Jakou dostane výbavu?

Nejrychlejší procesor a čtečka v displeji

Podle nejnovějších informací se můžeme těšit na příští vlajkový čipset Qualcomm Snapdragon 8150, což je dobrá zpráva; letošní Moto Z3 si musel vystačit s loňským Snapdragonem 835. Poměrně překvapivá je informace o paměťové konfiguraci, údajně se dočkáme pouze 4 GB RAM a 32GB pamětí. Tento údaj se však ještě může změnit, nebo Lenovo připraví více paměťových konfigurací.


Lenovo také pracuje na čtečce otisků prstů vestavěné v displeji, tudíž je možné, že se jí dočkáme právě v Moto Z4. Telefon by měl mít i nadále modulární konstrukci, díky které bude moci získat podporu sítí 5G. Samotný 5G Moto Mod byl představen už loni, a bude podporovat i letošní Moto Z3.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Moto Z3 je první smartphone s podporou 5G na světě. S několika háčky

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Jiří (neregistrovaný)

    Blbost, letos pronesli, že Z3 byl poslední model série s podporou moto-mods. Takže půjde o jiný telefon, případně o model Z, který s původními Z nemá nic společného…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *