Chcete funkce Androidu Oreo? Update Nova Launcheru vám je přinese

Nejmodernější Android 8 Oreo má v současnosti málokterý telefon. Pokud nepatříte mezi několik málo šťastlivců s updatovaným zařízením, můžete některé funkce získat alespoň v rámci nové aktualizace známého Nova Launcheru. Ta totiž kromě nezbytných oprav a interních vylepšení nabídne také novou pop-up nabídku zobrazenou po podržení prstu na ikonce na ploše. Nabídka slouží pro rychlé operace s danou aplikací a její obsah se liší podle toho, co do ní vývojář umístí.

Jak vypadá nová pop-up nabídka lze vidět na příkladu Google Chrome. Po podržení prstu na ikonce získáte možnost otevřít nové (anonymní) okno, zobrazit informace o aplikaci a podobně.

Jedním ze smartphonů obdařených novým Androidem 8 jsou samozřejmě nedávno představené Pixely 2 od Googlu, z nichž si Nova Launcher vypůjčil další funkci. Tou je vyhledávací pole zcela ve spodní části obrazovky. Na první pohled tato změna rozvržení vypadá poměrně nezvykle, ale u Pixelů 2 byla uživateli přijata poměrně pozitivně.

Zmiňované funkce jsou aktuálně dostupné pouze v beta verzi, kterou získáte na tomto odkazu. Pokud ale chvíli vydržíte čekat, tak funkce pravděpodobně brzy objevíte i v běžné verzi Nova Launcheru.

Nova Launcher
Nova Launcher
Cena: zdarma
  • Nova Launcher Screenshot
  • Nova Launcher Screenshot

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Jeden komentář

  1. martin (neregistrovaný)

    To vyhladavacie policko na spodku je super. To iste urobil microsoft na svojom edge prehliadaci vo windows mobile uz davno a je to super, ked clovek nemusi natahovat prst pri stale vacsich displejoch niekam az do neba, aby vytukal co chce.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel