Domů » Bleskovky » Cesta do útrob Xiaomi Mi 6: co se skrývá uvnitř a co všechno jde vyměnit? (video)

Cesta do útrob Xiaomi Mi 6: co se skrývá uvnitř a co všechno jde vyměnit? (video)

Co se skrývá uvnitř smartphonu, může být pro někoho zajímavá podívaná. Youtuber JerryRigEverything dokonce upravil zadní kryty smartphonů Samsung Galaxy S8 a LG G6 tak, aby byly průhledné a veškeré komponenty zcela viditelné.

Samsung Galaxy S8 a LG G6: chcete zcela průhledný zadní kryt? (video)

Něco podobného by teoreticky mělo jít i se smartphonem Xiaomi Mi 6, který se konstrukčně od výše uvedených telefonů příliš neliší. Pokud byste se k něčemu podobnému odhodlali, případně si chtěli provést výlet do útrob Xiaomi Mi 6 jen tak ze zvědavosti, může vám pomoci video z rozborky, které natočili zaměstnanci společnosti Beryko.cz.

Klíčem od skleněných zad telefonu jsou přísavky a tenký plochý plastový hrot, pro hlubší výlety je zapotřebí ještě šroubovák. Zdá se, že spousta vnitřních dílů je modulární, a teoreticky by měly jít podomácku vyměnit, ovšem pokud k tomu nemáte pádný důvod, nedělejte to. Přijdete nejen o voděodolnost zařízení, ale hlavně o jeho záruku.

Xiaomi Mi 6 oficiálně: duální fotoaparát, 6 GB RAM a odolnost proti postříkání

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).