Domů » Bleskovky » Cena Honoru 7 Lite padá. Seženete jej za méně než 5 000 Kč

Cena Honoru 7 Lite padá. Seženete jej za méně než 5 000 Kč

Značka Honor znovu zlevnila oblíbený smartphone 7 Lite, který je nyní v prodeji za 4 990 Kč (původní cena byla 5 990 Kč). Smartphone nabízí kovové tělo z leteckého hliníku, čtečku otisků prstů či 5,2″ displej s Full HD rozlišením. Výkon dodává osmijádrový čip HiSillicon Kirin 650 (4 × 2GHz + 4 × 1,7 GHz, 16nm), kterému dělá společnost grafický akcelerátor Mali-T830. Pro potřeby operačního systému Android 6.0 (+ prostředí EMUI 4.0) jsou k dispozici 2 GB RAM a 16GB interní úložiště, které lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu až o dalších 128 GB.

Honor 7 Lite

Tradičně se jedná o telefon se dvěma sloty na SIM kartu a kompletní podporou evropských LTE pásem. Vestavěný akumulátor s kapacitou 3000 mAh slibuje slušnou výdrž, jen škoda, že chybí podpora pro rychlé nabíjení.

Recenze Honor 7 Lite: Levnější, než by se mohlo zdát

Hlavní fotoaparát disponuje rozlišením 13 Mpx a světelností f/2.0. Jeho čočka je složena z celkem pěti optických elementů. Na přední straně najdeme širokoúhlý 8Mpx fotoaparát se stejnou světelností objektivu. Kompletní specifikace najdete v našem katalogu smartphonů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Honor 7 lite je fajn telefon, stejně tak ostatní této značky, zamrzí ale že většina postrádá ochranné sklíčko se zvýšenou odolností CGG.
    Investice do kvalitní fólie ( nekdy bývá nalepená již z výroby) je tedy téměř nutností.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).